У КОБЕЛЯКАХ ДЕМОНТОВАНО ПАМЯТНИК

Блог: УІНП

Автор: УІНП

У місті Кобеляки Полтавського району на вимогу Полтавського офісу Українського інституту національної пам’яті комунальні служби місцевої територіальної громади демонтували незаконний комуністичний пам’ятний знак.

У офіційній відповіді за підписом Кобеляцького міського голови Олександра Копельця зазначено : «Повідомляємо, що пам’ятний знак «Борцям за владу рад, які загинули у Кобеляцькому районі» в м. Кобеляки демонтовано».

Знак був символікою комуністичного тоталітарного режиму та підлягав обов’язковому демонтажу. Акцентую на тому, що згідно з підпунктом «д» пункту 4 частини першої статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» до символіки комуністичного тоталітарного режиму віднесено «пам’ятники і пам’ятні знаки, написи, присвячені подіям, пов’язаним з діяльністю комуністичної партії, із встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті».

Нині на місці, де возвеличувалися вороги незалежності Української Народної Республіки, розмістили квіткову клумбу.

 

11 липня 2022, 16:49 | Блог: УІНП

Інші записи автора


Коментарі до цього запису заборонено автором