Творіть свої великі «маленькі» подвиги

Коли ви отримаєте цей номер «ЕХО», на календарі буде 28 грудня. А це означає, що через три дні закінчиться календарний рік. І за традицією, настає час підводити підсумки року, який ось-ось відійде у минуле, згадувати те, за що ми побудемо його пам’ятати.

Редакція «ЕХО» у цьому сенсі вирішила не надто оригінальнічати і теж нагадати про теми, події та людей, про яких ми писали і які, на нашу думку, чимось запам’ятались. Ми навіть визначили своєрідні номінації, у яких будемо відзначати. Акцент вирішили зробити на хорошому, на позитиві. Єдине виключення зробили хіба що на події, котра претендує на звання «Скандал року». А ще ми спробували похвалити владу і політичну партію, котру, зазвичай, критикуємо. І навпаки, «перемили кісточки» так званій опозиції, яка була владою вчора і стане нею завтра. Але чомусь, на нашу суб’єктивну думку, не докладає жодних зусиль для того, щоб це бажання здійснилось. Цим самим віддаляючи свій прихід до влади у часі та й, узагалі, роблячи його фантасмагоричним, як черговий «кінець світу».

Усі інші герої сьогоднішніх публікацій, на наш погляд, є прикладом для інших що до того, як потрібно жити, що потрібно робити у будь-який час, у будь-якій економічній чи політичній ситуації і у будь-якій країні.

Ми вирішили відзначити людей, яких із легкої руки колег-журналістів, називають пересічними, звичайними, маленькими українцями. Це, якщо міряти у гривнях, доларах, кількості заводів і футбольних клубів. А у вічних поняттях, таких як добро, милосердя, почуття справедливості їх подвиги нічим не поступаються діянням багатих і знаменитих. Можливо, сотня гривень, виділених білицькою пенсіонеркою з своєї тисячної пенсії для порятунку кобеляцького глухого хлопчика, важить більше, аніж мільйон доларів, котрі пожертвував якийсь мільярдер. Щирість почуттів і намірів ми не вимірюємо. У всякому випадку, нам, смертним і грішним, цього не дано.

На що сподіваємось у році наступному? На те, що у журналістів з’явиться більше приводів для позитивних новин і конкурентна боротьба за право називатись «Благодійником року» буде значно запекліша за сумнівну першість у номінації «Скандал року».

Щастя і здоров’я вам, земляки! Творіть свої великі «маленькі» подвиги. А ми про них напишемо.


Автор: Ігор Філоненко
28 грудня 2012, 18:20 | Кобеляки | Редакційна

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.