Грамота для «Брєжнєва»

У День міліції новосанжарським правоохоронцям вручали нагороди та дарували квіти.

У актовому залі Новосанжарського райвідділу міліції збирається весь особовий склад. Окрім тих правоохоронців, які й у свято перебувають на чергуванні. Із невеликої трибуни міліціонерів вітають зі святом заступник начальника райвідділу Сергій Пархоменко, головний прокурор району Віктор Каралаш. Про співпрацю з працівниками райвідділу говорять і представники влади, які приходять на свято. Так, заступник голови райдержадміністрації Іван Солодовник зауважує, що робота міліції останніми роками суттєво покращилася. Керуючий справами районної ради Віктор Моцак у своєму виступі порівнює міліціонерів з лікарями. Тільки одні лікують людські хвороби, а інші — хвороби суспільства.

Селищний голова Андрій Река у своєму виступі говорить про те, що нинішні міліціонери мають серйозну базу — вищу освіту, отриману у міліцейському виші, та новітні технології, які допомагають швидко та оперативно розкривати злочини.

Після вітальних виступів представники влади вручають правоохоронцям грамоти та подяки. З-поміж інших міліціонерів свою чергову грамоту отримує начальник відділення дільничних інспекторів міліції Олександр Віхтенко.

— Та в нього ж уже і так нагород, як у Брєжнєва! — жартує Андрій Река. Міліціонери сміються.
Представники влади із особливою приємністю вручають грамоти жінкам-міліціонерам. Віктор Моцак зауважує, що працівниці райвідділу уміло поєднують принциповість та професійні навички правоохоронця з красою та чарівністю жінки.

Наприкінці урочистостей усі — і гості, і господарі — фотографуються на згадку на ґанку райвідділу. Це чи не єдиний день у році, коли міліціонери можуть попозувати у парадній формі з усіма відзнаками і нагородами. Наступного дня почнеться робота — рутинна, важка і не завжди високооплачувана. Але це саме заради неї вони і стали колись правоохоронцями.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО з регіону»
29 грудня 2012, 12:48 | Нові Cанжари | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.