Новосанжарській молоді радять танцювати у школі та відпочивати в кафе
Це представники влади пропонують як заміну відпочинку в Центрі культури та дозвілля. Адже після завершення ремонту дискотеки там не проводять. Бояться, що несвідома молодь завдасть приміщенню непоправних збитків.
Саме тема РЦКД та вечірнього відпочинку молоді була чи не головною на черговій щотижневій нараді у голови райдержадміністрації. Сергій Шовкопляс вранці 21-го січня перебував у доброму гуморі, тому охоче пускався у філософські роздуми на тему «Сучасний вечірній відпочинок підлітків». Згадував і про те, що нинішня молодь вживає чимало легких (може, й не дуже легких) наркотиків, ходить на танці з травматичними пістолетами. І все це, як з’ясувалося, для того, щоб пояснити: у центрі культури і дозвілля дискотеку для молоді проводити не потрібно. Голова РДА вкотре підняв директора центру соціальних служб для молоді Ігоря Романця. І той доповів, що на дискотеку ходять переважно підлітки віком 13-15 років.
— Ми вирішили, що робити у Центрі культури і дозвілля дискотеку для 14-річних — це неправильно! — зауважив Сергій Шовкопляс. — Для них можуть організовувати дискотеку у школі! А старші шкільного віку можуть скористатися послугами одного з кафе. Ми можемо озвучити? Так, у кафе «Олімпія»! Там чудовий зал. Ну і що, що далеко від центру! За міськими рамками, десять хвилин пішки — це зовсім близько!
Як приклад того, що дискотека зараз молоді нецікава, Сергій Шовкопляс навів Нехворощу. Він розповів, що увечері заїхав у одне з нехворщанських кафе, яке має, окрім усього, і танцювальний зал.
— У кафе повно молоді. Але всі сидять за столиками! Музика грає, а танцювати ніхто не йде! І у кожного на столі — від пива до горілки!
У продовженні наради перед присутніми виступила начальник управління ветеринарної медицини у Новосанжарському району Зоя Ащеулова. Вона розповіла про профілактику сказу в районі. І наприкінці свого виступу наголосила на необхідності створення у Нових Санжарах притулку для собак. І кошти на нього знайти у бюджеті.
— А у нас з’явилися кошти на житло для дітей, які виходять з інтернатів? — поцікавився у представників служби у справах дітей голова районної ради Володимир Левицький. Ті заперечливо похитали головами. — У нас для бездомних дітей житла немає, а ви пропонуєте для бродячих собак гроші з бюджету виділяти!
Зоя Ащеулова визнала, що фінансувати притулок мають благодійники і громадські організації, але впевнено заявила: він у районі потрібен.