Роботу Ольги Гирі обговорювали в присутності Оксани Пазюк

Роботу Ольги Гирі обговорювали в присутності Оксани Пазюк

25 листопада о 10:00 в приміщенні Центру культури і дозвілля відбулося громадське зібрання.

На порядку денному — два питання: звіт головного лікаря Новосанжарської ЦРЛ Ольги Гирі про виконання показників ефективності використання майна і прибутків, а також майнового стану закладу за період дії контракту з 2008 по 2014 роки.
Оскільки Ольга Гиря на зібрання не з’явилася, хоча, як повідомили активісти, замовним листом їй було надіслано персональне запрошення, вирішили розпочинати обговорення без неї.

Громадський активіст Володимир Вісич повідомив присутнім, що його було обрано головою ініціативної групи, та зачитав перелік питань порядку денного, з приводу яких зібралися.

Далі Володимир Іванович зачитав список осіб, яких також додатково запрошували на захід. Це виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Роман Павліченко, представник районної ради, представник редакції газети «Полтавська думка». Також було направлено листа-запрошення Департаменту охорони здоров’я Полтавської області, а точніше його голові Віктору Лисаку.
— Є Ольга Василівна в залі? — запитав Володимир Вісич. — А її представник є?

Зі свого місця в залі піднялася Оксана Пазюк:

— Я Пазюк Оксана Григорівна, представник Ольги Гирі.

— А які ви маєте повноваження як представник, будь-ласка, поясніть громаді? — запитав Володимир Іванович.

— А ви, будь ласка, пред’явіть документи, на основі чого ви тут зібралися і взагалі, які це віче має права і повноваження, аби запрошувати сюди ту чи іншу особу. І чи є у вас договір оренди Центру культури і дозвілля, раз ви тут проводите ці громадські збори? — у свою чергу запитала Оксана Григорівна.

— Відповідаю на ваше питання: договір оренди на дане приміщення єсть, також є дозвіл селищної ради, всі інші необхідні органи також попереджені. А саме головне те, що це приміщення оплачене на одну годину, — відповів головуючий, і після деяких перемовин надав слово Оксані Пазюк, попередивши, що, відповідно до регламенту, їй надається п’ять хвилин.

Підійшовши до мікрофона, Оксана Григорівна представилася і повідомила, що хоче трохи розповісти «про ці громадські слухання і про Ольгу Василівну Гирю»:

— Ольга Василівна працює тривалий час головним лікарем і керуючим неврологічним відділенням. У липні цього року вона, як кращий керівник медичного закладу Полтавської області, була нагороджена грамотою Полтавської обласної ради та адміністрації. Це було у свій час висвітлено в пресі. Також у вересні місяці Ольга Василівна звітувала вже перед Громадською радою при райраді, адже в неї з цим органом контракт. А в Громадську раду входять різні представники нашої громади, а не так, як тут, — чоловік з тридцять новосанжарців. І то деякі прийшли сюди подивитися з цікавості, а не тому, що вони «за» чи «проти». Так от: громадська рада визначила роботу головного лікаря як позитивну. Чому тоді Ольга Василівна повинна приходити сюди звітувати п’ятий раз, коли її робота позитивна, тільки в плюс їй визнається?

Далі Оксана Григорівна повідомила про випадок, коли нещодавно сама потрапила в лікарню і з нею там добре поводилися.
— А чого варте харчування в ЦРЛ! Можливо, якісь невеликі недоліки в її роботі, як і у кожного керівника, і є, але ж таку грамоту та нагороду не дали б людині, яка б цього не заслужила. А тепер уявіть, що оце народне віче з п’яти чоловік приймає рішення звільнити Ольгу Василівну: ким її замінити?— продовжила Оксана Пазюк. Після цього її запитання зал зашумів: з усіх боків чулися якісь прізвища та запитання.

— Ви недавно писали в газеті, що коли ви лежали в лікарні і там не знайшлося людини, яка б поміряла вам тиск. То про що ви зараз взагалі говорите?— не стрималася якась жінка.

На це Оксана Григорівна відповіла, що «у нас є головний лікар Центральної районної лікарні і ПМСД (центр первинної медико-санітарної допомоги». А там уже інший головний лікар і там зараз дуже багато недоліків, бо це пілотний проект. І їй там дійсно не змогли поміряти тиск, але це до Ольги Гирі ніякого відношення не має.

Після цих слів Володимир Вісич повідомив, що час на виступ, визначений регламентом, вичерпано і, отримавши позитивні вигуки присутніх, зачитав деяку інформацію:

— Свого часу у відповідні інстанції також було направлено листа про те, що Ольга Гиря незаконно суміщає посади головного лікаря та завідуючої неврологічним відділенням. До речі, підкреслюю, що Оксана Пазюк поставила Ользі Василівні це в заслугу. Через цю незаконність суміщення посад Департамент охорони здоров’я направив Ользі Василівні листа-роз’яснення про припинення вищезгаданого сумісництва, а головному бухгалтеру ЦРЛ було доручено провести перерахунок заробітної плати головного лікаря і повернути суму переплати у держбюджет. Так от, ми не впевнені у правильності проведення розрахунків, так як різні перевіряючі органи кажуть різні суми переплат. У нас є підозра, що це сумісництво продовжується дотепер, хоча достовірно це не відомо.

Згадав Володимир Іванович також підпал у 2012 році реєстратури Новосанжарської лікарні та тисячі постраждалих мешканців району, «чиї підгорілі картки потім підбирали жителі ромської національності і продавали їх власникам за сто гривень».

— Громада Новосанжарщини дуже стурбована тим, що, незважаючи на всі корупційні дії, зловживання службовим становищем, будучи пенсіонером, Ольга Гиря намагається продовжити контракт із районною радою, який закінчується 17 грудня 2014 року. Також головний лікар жодного разу не з’явилася на віче, куди її запрошували, аби почути думку громади про стан медицини в районі. Виникає запитання: кому тоді служить Ольга Василівна? — закінчив виступ Володимир Вісич.

Далі було надано можливість виступити будь-кому бажаючому із залу.

Під кінець громадського обговорення активісти звернулися до виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Романа Павліченка з тим, аби він відкликав подання до райради про продовження контракту із Ольгою Гирею. Також прийняли рішення негайно відправити резолюцію та протокол зібрання до голови Новосанжарської районної ради, депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї та дитинства Новосанжарської райдержадміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я ОДА та Міністерства охорони здоров’я України.


Автор: Юрій УГОРЕЦЬ, «ЕХО з регіону
5 грудня 2014, 13:59 | Нові Cанжари | Суспільство



1. Ясен / 5 грудня 2014, 15:26 Цитувати
Громадське зібрання придурків. Ви б ще міністра з охорони здоров"я туди запросили. Та що там, можна заразом уже Порошенка і Яценюка. Ви фото виставте тих громадських активістів, що там зібралися. Хай люди з інших районів на них подивляться. Їм туди у активісти лелюхівського Ванька у чоботах не вистачає. Кіно безкоштовне, та й усе.
2. ввс і свс / 5 грудня 2014, 16:59 Цитувати
Цікаво,чи згадували як Гиря своїх працівників добровольно-примусово відправляла в Київ на антимайдан??????Хіба через ці дії не попадає під люстрацію???А праву,середню та ліву руку Гирі,Віту Севериненко згадували?Яка взагалі займає посаду зав.терапевтичним відділенням,зав ЛКК (тимчасової втрати роботоспроможності),зав поліклінічним відділенням,районним кардіологом,лікарем-терапевтом!Хто ці кошти буде повертати?????І взагалі чому в кабінеті проф.оглядів поліклініки працює людина без медичної освіти????????Та тому,що тато цієї людини "попросив" працевлаштувати її Гирю О.В!)))))А ДЕ Ж МЕДИЧНА ЕТИКА???(збереження лікарської таємниці)????,бо потім на базарі можна взнати в кого яка болячка,і як її лікують!!!!!Це хіба нормально???При жодному попередньому головлікарю такого і в помині не могло бути!!!!!
3. Гість333 / 5 грудня 2014, 19:09 Цитувати
1.
«. Виникає запитання: кому тоді служить Ольга Василівна? — закінчив виступ Володимир Вісич.»

служить лише своєму карману і нікому та нічому іншому
4. сом / 5 грудня 2014, 20:52 Цитувати
вмісто Гирі головним лікарем потрібно призначити 85 річну маразматичку Джалу,завтерапевтичним відділенням дружину Вісича ...... вкого ще які пропозиціїї
5. ветеран / 5 грудня 2014, 22:19 Цитувати
треба висв1тлити думку сп1лки авганц1в,чорнобильц1в,трудових колектив1в району,ане цього алкаша та ледацюгу В1СИЧА
6. Боб Роб / 6 грудня 2014, 00:41 Цитувати
Звісно Оксана Григорівна не найкращий авокат для Гирі ,бо останні авантюри повністю дискридитивували її в очах людей,але запитання вона задала логічне:"А шо за звір оте "віче",це що громадська організація?"Запитань до голов.лікаря море,але зараз лихоманить всю країну,область,район,тому оазис в ЦРЛ незробиш ніяк.Чи видумаєте зняли Гирю й хлоп ви в Ізраілі?Так я вам розповім,прийде на її місце таке ж ніщо,як в райраді головує,подебуляється в носі,розведе руками й скаже ,що нічого зробити не може,та ще й накрутить такого ,що сам нерозгребе.Але повернемось до"Віче".Кажете Вісича обрали головою ініціативної групи?Де?Коли?Хто?Скажу,Роза,Патієва,Джала одноголосно,дихлофосом побризкали й обрали.Радій селищна громадо,тебе очолили!Тисячу років тому на віче збирались найдосвітченіші,наймудріші та авторитетніші,а зараз ніфіганероби.Не прийшла Гиря ,правильно зробила,одне погано Зеленця не направила ,з психклієнтами познайомитись.Цікаво , Павліченко(тримає удар) прийшов на сходняк,несховався за представником,а райрадівське тіло сховалось в кабінеті,не пошана до свого фанклубу.
7. Гість555 / 6 грудня 2014, 07:03 Цитувати
Хто такі Вісич,Олейнікова(кацапка),Патіева,Джала Що вони за свое життя зробили корисного для громади району.Якщо керівник лікарні порушуе закон надайте факти в МВС СБУ прокуратуру ,а так це все наклепи.Рекомендую головному лікарю звернутись до суду.
8. Максим / 6 грудня 2014, 09:46 Цитувати
Погоджуюся з "Гостем555". На всі 100!
9. Вікторія / 6 грудня 2014, 13:25 Цитувати
А куди, цікаво, дивиться законна районна влада? Чи їх це не стосується? Думаю, що якби ця влада була на своєму місці, таких би громадських слухань не було! Треба займатися кожному своєю справою. і на Гирю є чимало державних контролюючих органів! А ці , так звані, збори громади вже добряче надоїли людям!!!!
10. Істина / 6 грудня 2014, 15:11 Цитувати
9.Вікторія
«А куди, цікаво, дивиться законна районна влада?»

Хто-хто?Законна влада?Хена Іванович,чи що?Не чудіть!:):):)
11. vredniy / 6 грудня 2014, 17:03 Цитувати
Хочу запитати активістів, вісичів,олейнікових,патієвих ,хену івановича і всіх подібних . Якби вам довелося б вибирати у кого лікуватися у джалої чи Гирі, кого б ви вибрали? Отож... Не мутіть води !
12. фермер / 6 грудня 2014, 18:11 Цитувати
Ущыпныть мене,ми не в дурдомі?Джалу піарять в газетах, як кращого невропатолога.Ці маразматики рішили головним лікарем ДЖалу поставити?Не смішіть.Вона так залічила свого чоловіка,що тепер не знає як перед ним на кладовищі замолити гріхи
13. Метр / 6 грудня 2014, 18:36 Цитувати
Саме цікаво,що поки ці люди сидять в залі, а не в приймальному відділенні,то такі розумні, а коли болячки прицепляться, то до кого завгодно хочуть бігти і щоб самі хороші умови, лікування,.Ходять дякують Гирі.Якби їх ще лікували від ліцемрства і брехні, трохи язики в коротили,а то самі не живуть і іншим псують.Пазюк молодець.Оксано так тримати
14. льоша / 6 грудня 2014, 20:17 Цитувати
Ксюша на службі КДБ,МВС,ГПУ.Прийде час,ЦРУшником буде.На Донбас,там відразу виявлять :,хто,звідки!!!До чого росіяни,коли у нас продажніх своїх вистачає.Ксюша зідрала 10шкір з бабушок немічних і пішла з шоколадкою тиск міряти(прибамбаси нові базарних),а на Донбасі-молоді пацани здоров’я гроблять за таких...Їм тиск ніхто не поміряє
15. льоша / 6 грудня 2014, 20:24 Цитувати
Сама в міхах,а там у драній фуфайці на морозі,волонтьорка.Зі ста тисяч троячку дала...
16. vredniy / 6 грудня 2014, 23:22 Цитувати
Шановний Льоша,відділяйте мухи від котлет. Оксана сама по собі Гиря сама. Але якщо іі позиція в цьому питанні збігається з думкою переважної більшості людей-чому ні?
17. Боб Роб / 7 грудня 2014, 07:38 Цитувати
11.vredniy
«Хочу запитати активістів, вісичів,олейнікових,патієвих ,хену івановича і всіх подібних . Якби вам довелося б вибирати у кого лікуватися у джалої чи Гирі, кого б ви вибрали? Отож... Не мутіть води !»

Супер!!!Як з язика знято!Ви знайдіть в області медика рівня Гирі,який би захотів в оцій ситуації головним лікарем в ЦРЛ бути.Ні є гарні ,досвітчені лікарі і в Н.Санжарах,але чи захочуть,та чи зможуть вони очолити лікарню.Тому відлипніть від Гирі.Взагалі ситуація в районі нагадує !917 рік,кого тільки немає ,есери,монархісти ,анархісти,большовики,меньшовики,яких бліх тільки не повискакувало.Самі подумайте:Курило ,та її "куликовське поле",Пазюк з "громадським майданом",Супрун та його "віче",Федоренко разом з ГОКом,виплив Левицький з "господами із прошлого",Паршевлюк зі своєю"роздягнутою розою", і це ще не все.Скільки зараз всього від лукавого!!!
18. Максим / 7 грудня 2014, 11:32 Цитувати
Знову Боб Робу тисну руку!
19. Вісич / 12 грудня 2014, 13:35 Цитувати
42.Боб Роб
«Але головний лікарь,як адміністратор повинен знати структуру закладу,особливості,не виглядати в колективі медичних працівників "дубом".Наприклад ,поставте хорошого організатора-керівника агрофірми головним лікарем і що?Армагедон?Отож.Так я згадав якою була лікарня до Гирі.І що погіршало?А квіти під вікнами посадили,чи новий флюрограф купили?Ой нетільки, медперсонал по базару в робочий час перестав тинятись,та деякі лікарі "зав"язали".Ну тоді дійсно Гирі фу,дайош 1917 р.Для того щоб говорити про заміну Гирі,треба зразу ж говорити про конкретну особу,яка її повністю заміне,тільки не так як в рай.раді ,де два роки помилятимуться,а потім може й запрацюють.»


Тобто Гиря вічно працюватиме. Ну люди хоч думайте перед тим як писати.
20. Вісич / 12 грудня 2014, 13:39 Цитувати
39.Метр
«Вісич розумію, що хочеться виглядіти умніше чим є, але не треба займатися тафталогією і тлумачити закон на свій лад. Ще раз говорю, що Гиря не керівник державного підприємства, а комунального. Різницю відчуваєш, тому вона і працює за контрактом і в контракті умови праці передбачаються. І як угода з нею складена, так вона і працює.Диталюся що Вісич з гостем 1, відповідають на звернення моє до Вісича під різними тільки ніками. Я розумію що жовч пре, але це більше до уролога або терапевта. Більше відпочивайте.»


Як тебе послухати, то контракт вище Закону.