Білоруська «Бульба», гра на ложках і оперна арія
12 березня в кінотеатрі «Нові Санжари» відбувся міжрайонний конкурс-огляд художньої самодіяльності «Веселка», у якому взяли участь представники п’яти районів.
Одразу маємо зауважити, що багато втратив той, хто не був на цьому чудовому заході. І першим районом, який показував свої таланти був, власне, Новосанжарський. Глядачі могли почути талановитий спів, побачити запальні танці. Учасники виконували все жваво та душевно, в національних яскравих костюмах. Можна було послухати голоси Аміни Брехачко, Каті Афоніної, Анастасії Білокінь та інших представників нашого талановитого краю. На завершення виступу району-господаря прозвучала пісня «Заспіваймо пісню за Україну», яка змусила глядачів встати і приєднатися до пісні, а на сцену винесли блакитно-жовтий прапор.
Оговтатись від доброї порції ритму та музики не вдалося. Уже наступними на сцену вийшли обдаровані діти Машівського району. Надихаюче прозвучала пісня «Життя — це дивна казка». Потім звучала пісня «Повертайся живим», яка нагадала присутнім про війну і необхідність душевно помолитися за кожного солдата, який воює на Сході за цілісність нашої держави. Дещо розрядили важку атмосферу грою на баяні два талановиті хлопці, а також «Усмішка» Остапа Вишні. Дуже позитивно реагував зал на виступ танцювального гурту «Відродження» з національним танцем «Бульба», а завершили машівці свою частину заходу відомою піснею Раїси Кириченко «Я — Україна».
Далі взялися виступати юні представники Карлівського району. Діана Кривонос причарувала до себе увагу глядачів піснею «Зозуля». Присутні не змогли не подарувати палкої уваги Владиславу Капустіну, який майстерно прочитав гумореску «Як ми з кумом мед качали». Змусила задуматись про свою національну приналежність та місце в світі Ярослава Моцак зверненням «До українців», нагадала про важливість мови і підкреслила: «Без неї наш край — територія». Окрім національних мотивів можна було побачити і танцювальний джаз у виконанні «Ритму».
Далі естафету сміливо підхопили чутівці. Ще трохи танців, а потім — глибока і болюча воєнна поезія «Дві душі» у виконанні Єлизавети Наріжної. Весняні мотиви яскраво прозвучали у танцювальній композиції «Пробудження», де глядачі побачили, як природа чарівно оживає після сну. Хотілося насолодитися ще виступами представників цього району, але їхня програма була, як не прикро, коротшою, ніж у інших.
Кобеляцький район представив солідну програму виступів. Після кількох вокальних номерів кобелячани продемонстрували гру на дерев’яних ложках.
Потім ведучі згадали усіх полеглих солдатів і глядачі, вставши, вшанували героїв хвилиною мовчання. Майже кожен концерт у нашому районі не обходиться без пісні «Мальви», яка теж прозвучала на цьому заході. Укотре ми могли насолодитися майстерним виконанням монолога «Голохвастова». Щедрі овації та вигуки «браво!» заслужила 14‑річна Анастасія Бакунова, яка виконала справжню оперну арію своїм неймовірно сильним та красивим, чистим голосом. Закрили виступ хореографічним номером «Україна — це Європа». На сцені були прекрасні, талановиті танцювальні постановки. Особливо мило виглядали на сцені найменші учасники заходу, які щиро посміхалися глядачам. І останні не могли не відповісти взаємність: вставши з своїх місць, щедро аплодували, дякували всім учасникам за подаровану радість і естетичну насолоду.