У Радянському зареєстрували близько 30 скутерів

У Радянському зареєстрували близько 30 скутерів

А перед цим на автодорозі Кобеляки-Світлогірське скутерист потрапив у аварію.

Про обидві події редакції розповів начальник відділення ДАІ у Кобеляцькому районі Володимир Голтвянський.

Аварія за участю скутериста сталася через те, що останній порушив вимоги Правил дорожнього руху. Чоловік їхав з боку села Проскури. Виїжджаючи із другорядної дороги, він не надав переваги в русі легковому автомобілю, що їхав із Світлогірського в Кобеляки. У результаті сталося зіткнення транспортних засобів. Скутерист отримав серйозні ушкодження і був доставлений у реанімаційне відділення Кобеляцької ЦРЛ. Під час з’ясування обставин ДТП виявилося, що мопед не зареєстрований, водійського посвідчення у постраждалого не було, мотошолома теж.

А у четвер 16 липня в селі Радянське була проведена виїзна реєстрація скутерів. ЇЇ організували співробітники районного відділення ДАІ спільно із працівниками МРЕВ. В установлений час у село приїхали представники всіх служб, які уповноважені проводити реєстрацію. За кілька годин вони обстежили і поставили на облік 32 скутери. Зареєстрували свої мопеди не лише жителі Радянського, а й Орлика та Дашківки. Оскільки експеримент із виїзною реєстрацією виявився вдалим, то, за словами Володимира Голтвянського, подібні заходи будуть проведені і в інших населених пунктах району. Для цього потрібно лише сприяння в проведенні організаційних заходів з боку органів місцевого самоврядування.

Коментуючи подію, Володимир Голтвянський сказав:

— Реєстрація скутерів — це не лише справа, потрібна державі. Це і можливість для власників мопедів позбутися непотрібних проблем. І мова йде не лише про неприємні миттєвості спілкування із співробітниками міліції і подальший штраф за керування незареєстрованим транспортним засобом. Зареєструвавши скутер, громадяни полегшують свою долю у випадку можливої його крадіжки. Поясню детальніше. Останнім часом у сусідньому Кременчуцькому районі почастішали випадки крадіжки скутерів. Немає гарантії, що ця кримінальна хвиля не досягне і Кобеляччини. Укравши скутер, злодії його, як правило, продають. При цьому дуже часто новий власник реєструє мопед у МРЕВ. І їздить на ньому на законних підставах. А той, у кого мопед вкрали, у цей час пише заяву в міліцію. А як шукати скутер, який ніде не зареєстрований, а в базі даних МРЕВ про нього немає жодної інформації? Йдемо далі. Ну, знайшли вкрадений скутер міліціонери чи сам власник. А він вже зареєстрований. Що залишається робити тій людині, у якої мопед украли? Судитися? Так, це можливо. Але це довго, дорого і не завжди результативно. Як виграти суд, не маючи документів? А в злодія чи в того, хто купив украдений скутер, вони вже є. От і думайте: реєструвати чи ні.

За словами правоохоронців, під час процесу реєстрації скутерів їх власники сплатили 85 гривень за послуги експерта та 115 за документи, включно із держномером. Щоправда, для його отримання скутеристам доведеться їхати в Бутенки.

Редакція спробує дослідити процес до його логічного завершення. А саме: чи отримають люди номери і реєстраційні документи. При виникненні проблем прохаємо телефонувати в редакцію.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
27 липня 2015, 09:11 | Кобеляки | Суспільство



1. шофер / 27 липня 2015, 15:53 Цитувати
Даже серед тих дирчиків шо на фоткі, у трьох відсутні зеркала заднього виду - шо ж там за реєстрація така була? Тоже ще мені - реєстратори липові...

пс. А за шолом, до речі. Не знаю як у кого, але коли я його одяга, то одразу розумію що у ньому я бабахнуся скорше а ніж без нього. Одразу на мене починає тиснути специфічне відчуття глухого замкнутого простору, і це колосально пригнічує твою впевненість у контролі ситуаії. Постійна думка що я не все чую і не все бачу, власне через що я і шандарахнуся на першій же гицалці. Я завжди так і пояснюю ДАЙ-шникам. Говорю - пиши протокол, я там так і поясню. Штраф заплатю, але одягати не буду саме як раз тому що хочу жити. І чим на більшій швидкості я буду їхати, тим небезпечнішим для мене буде отой панцирь. Із шоломом більше 40-ка я не наважуся їхати.

Змінено 27.07.2015, 16:00
2. гість / 27 липня 2015, 16:06 Цитувати
1.шофер
«Не знаю як у кого, але коли я його одяга, то одразу розумію що у ньому я бабахнуся скорше а ніж без нього. Одразу на мене починає тиснути специфічне відчуття глухого замкнутого простору, і це колосально пригнічує твою впевненість у контролі ситуаії.»

Попробуй купити шолом на розмір більший і буде тобі щастя
3. Адекватник / 27 липня 2015, 17:04 Цитувати
1.шофер
«. А за шолом, до речі. Не знаю як у кого, але коли я його одяга, то одразу розумію що у ньому я бабахнуся скорше а ніж без нього.»

Той шолом, крім усього, ще й порушення прав людини. Повинно бути так, якщо хто хочу нехай одягає, не хоче - нехай його самі даішніки одягають. Тобі правда скажуть, що то порушення правил і то держава так турбується про твоє життя. Заміть, та сама держава, яка без зазріння совісті відправляє лохів на убой без усяких шоломів і бронежилетів у якусь АТО.
4. шофер / 27 липня 2015, 18:51 Цитувати
3.Адекватник
«Тобі правда скажуть, що то .... держава так турбується про твоє життя. Заміть, та сама держава, яка без зазріння совісті відправляє лохів на убой без усяких шоломів і бронежилетів у якусь АТО. »
отут ти поцілив у сотку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.