Таміла Шевченко переймає досвід у німців

Таміла Шевченко переймає досвід у німців

У вівторок делегація керівників із Полтавської області полетіла до Німеччини на тижневе навчання.

Захід відбувається в рамках проекту «Реформа управління на сході України». Крім керівників області та нардепа Андрія Реки, до складу делегації увійшли 14 представників органів державної влади та місцевого самоврядування. Серед них і голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко.

Поїздка відбувається за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку міста Бонн. Вона триватиме з 11 по 15 квітня і стосуватиметься питань міжмуніципального співробітництва.

Попередньо заплановано, що делегати відвідають Міністерство внутрішніх справ Гессена, Центр компетенцій із співробітництва територіальних громад (Вісбаден), Співробітництво з питань стягування податків/зборів (Траунштайн), професійну асоціацію «Комунальний будівельний майданчик» (Кьольбе), Фаховий відділ 16 — Надзвичайні ситуації у Гессені, Співробітництво у розбудові телекомунікаційних мереж (округ Лімбурґ-Вайльбурґ) та Об’єднання районних пожежних частин громади Ельбталь.

Довідка: Проект «Реформа управління на сході України» реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). GIZ пропонує ефективні рішення для політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку в глобалізованому світі, а також підтримує процеси комплексних реформ і перетворень, в тому числі і в складних умовах.
Пріоритетними напрямками німецько-української співпраці є сталий економічний розвиток, підвищення енергоефективності та боротьба з ВІЛ/СНІДом.


Автор: «ЕХО»
15 квітня 2016, 11:24 | Кобеляки | Політика



1. 1 гість / 15 квітня 2016, 13:06 Цитувати
За який рахунок це "переймання досвіду"?
2. Петлюрівець / 15 квітня 2016, 13:43 Цитувати
1.1 гість
«Вставити цитату
За який рахунок це "переймання досвіду"»

За рахунок приймаючоі сторони.Тепер точно німці інвестуюоь у будівництво свого заводу чи фабрики також і у Кобеліцькому районі....Будуть нові робочі місця для місцевого люду.
3. kameraden / 15 квітня 2016, 14:24 Цитувати
О-о, я,я, гуд Ганс, дас ист фантастиш
4. Кінофан / 15 квітня 2016, 14:44 Цитувати
3.kameraden
«О-о, я,я, гуд Ганс, дас ист фантастиш»

"Отвечай им что-нибудь! Видишь человек надрывается. - Гитлер капут!!!" (см. "Иван Васильевич меняет профессию")
5. др зло / 16 квітня 2016, 22:28 Цитувати
при попєрєдніках думали,що х-во живемо, зато зараз легше стало, дочекалися нарешті покращення. Це просто п-ць якийсь. Ще й "Ехо" статтю з фото оцих у-ів надрукувало. Може досить дратувати людей.
6. Сеня / 17 квітня 2016, 00:14 Цитувати
Ехо перестроілось-славить РДА і гнобить міську раду. Дописались...
7. Трампампам / 17 квітня 2016, 08:12 Цитувати
6.Сеня
«Ехо перестроілось-славить РДА і гнобить міську раду. Дописались...»

Чуєш ти Критик-Сєня, а ну наведи приклад прославляння рДа і гноблення міськради. Тільки без блабла, статтю в Ехо назви. Оцю? То ти де-біл. де тут прославляння7
8. 1 гість / 17 квітня 2016, 11:31 Цитувати
Краще б послати делегацію простих вчителів,( а не директорів,бо вони тільки по вказівках райво живуть) переймати досвід, чи молодих перспективних бізнесменів. А що ці чиновники? Вони всерівно без наказу зверху й пальцем не поведуть, а їм за таку дисциплінованість вже держава й зарплатню з 1 травня піднімає...Шкода, що так нераціонально використовують надану німцями можливість...
9. Петлюрівець / 19 квітня 2016, 17:11 Цитувати
Європейська комісія планує в середу, 20 квітня, передати до Ради ЄС офіційну пропозицію скасувати візи для укранців, які хочуть подорожувати країнами Шенгену, передає УНН з посиланням на Twitter кореспондента Радіо Свобода в Брюселі Рікарда Йозвяка.
"Пропозиція візової лібералізації найімовірніше поступить завтра", - йдеться у повідомленні журналіста в мікроблозі Twitter.
Як повідомляв УНН, Президент П.Порошенко та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер 20 квітня планують обговорити питання візової лібералізації для України. На її підтримку вже висловились лідери Литви та Данії, а сам П.Порошенко заявив, що очікує передачу пропозиції до Ради ЄС найближчими "днями" або "годинами"