Алло, можна замовити страви з доставкою?

Алло, можна замовити страви з доставкою?

Виявляється, сучасні шахраї стали настільки прораховувати свої махінації, що потрапити до них на гачок можна через інших людей, котрі також залишаться ошуканими. До того ж роблять вони це надзвичайно «майстерно».

Цю історію тижневику розповів місцевий житель, який надає послуги з перевезення пасажирів. У понеділок до кобелячанина зателефонував працівник одного з кафе і попрохав відвезти замовлення за адресою. Також продиктував номер телефона замовника. Таксист погодився.

— Я зв’язався із замовником, — говорить чоловік. — Той пояснив, де він знаходиться, попрохав заїхати по кошти, аби розрахуватись у кафе, та паралельно замовив дрібну побутову хімію.

Доки таксист купував вказані речі, йому зателефонували з кафе, попрохали забрати страви і назвали суму, яку необхідно було заплатити. Він знову набрав до клієнта.

— Я попередив, що зараз заїду за грошима, — пояснює кобелячанин. — Замовник погодився і запитав, чи немає поряд терміналу, аби поповнити йому рахунок. Продиктував два номери і попрохав покласти на них кошти. Я це зробив.

Коли таксист приїхав за вказаною адресою, виявилось, що в будинку проживають літні люди. Господиня сказала, що це вже другий випадок за сьогодні. Перший чоловік і рахунок поповнив, і замовлення в кафе (щоправда, у іншому) оплатив.

Кобелячанин зателефонував у кафе і з’ясував, що замовлення надійшло їм по телефону і клієнта ніхто не знає. Тому працівникам закладу довелось самим з’їсти приготовані страви. А таксист збіднів на кілька сотень гривень.


Автор: «ЕХО»
22 червня 2018, 15:25 | Кобеляки | Кримінал

1. Beri Mor / 24 червня 2018, 01:50 Цитувати
"Жадность фраера сгубила".

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.