Біля Санжар з’явиться нове виробництво
Принаймні, таку інформацію озвучив голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха.
15 березня відбулась позачергова сесія Новосанжарської районної ради, на яку було винесено 8 питань порядку денного.
Спершу депутати затвердили районну програму соцзахисту громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Відповідно до неї, ліквідатори аварії щорічно отримуватимуть 22 500 гривень матеріальної допомоги (кошти районного і місцевого бюджетів), на поховання ліквідаторів та інвалідів І категорії — 4000 (районний бюджет), забезпечення ліків за рецептами — 3000 на рік (районний бюджет).
Далі районні обранці внесли зміни до програми фінансової підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги. Витрати на придбання обладнання й інвентарю скоротили на 20 000 гривень та затвердили на ці заходи 515 000. Оплату послуг, крім комунальних, зменшили на 20 000 гривень і залишили 10 000. Фінансування інших джерел збільшили на 20 000 гривень і загалом передбачили 40 000. Та передбачили 20 000 гривень на купівлю серверу.
Після чого обговорили зміни до цьогорічного районного бюджету. Зі слів Людмили Горобець, начальник фінансового управління райдержадміністрації, доходи загального фонду збільшились на 20 900 гривень і загалом становлять 165 350 900. Видатки районного бюджету зросли на 307 200 гривень і складатимуть 174 367 400. Із резервного фонду 200 000 гривень направлено на усунення недоліків з пожежної безпеки в Новосанжарській школі.
Також депутати проголосували за передачу зі спільної власності району в комунальну Малоперещепинській сільраді бюджетні установи та майно, що розташовані на її території, і вийти із засновників цих установ.
Наостанок голова адміністрації Сергій Бульбаха відповів на запитання, що за виробничий об’єкт будується на території колишнього шкірзаводу.
Посадовець пояснив, що на місці заводу має відкритись виробничо-складський адміністративний комплекс:
— Комплекс включатиме в себе різноманітні приміщення, де розташовуватимуться торговельні склади, склади будівельних матеріалів. Власник планує виробництво, можливо, газобетону. Так у будь-якому випадку, виробництво продукції не шкодитиме довкіллю. Сміттє- чи нафтопереробного заводу там не буде, так як територія заводу входить до захисної зони населеного пункту.
Додати коментар