Поліція надала відео нападу на керівника "Полтава-банку"

Поліція надала відео нападу на керівника "Полтава-банку"

Нагадаємо, що 13 травня, близько 19-ї години, у Кобеляках сталося пограбування банку. У приміщенні кобеляцького відділення "Полтава-банку" спрацювала сигналізація. Сигнал надійшов на пульт управління чергової частини райвідділу поліції.

На місце одразу виїхала група співробітників Управління державної охорони. Увійшовши у приміщення, вони побачили директора відділення банку, у якого руки і ноги були зв’язані скотчем.

Із сейфу банківської установи були викрадені гроші. Йдеться про суму близько 1 400 000 гривень.

Сьогодні Юрій Сулаєв, начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, оприлюднив у мережі Фейсбук відео, де зафіксований момент нападу злочинця на банкіра.  

У своєму дописі Сулаєв вказав таку інформацію:

"У Кобеляках, Полтавської області, учора між 18:00 та 19:00 невідома особа вчинила розбійний напад та замах на вбивство на директора місцевого відділення одного із банків. Нападник у масці наніс потерпілому удар по голові, затягнув у середину приміщення, зв’язав та забрав близько 1 мільйона 400 тисяч гривень.
Наразі поліція здійснює оперативно-розшукові слідчі дії. Особа злочинця встановлюється.
Шановні громадяни, особливо мешканці міста Кобеляки! 
Якщо вам відомі будь-які обставини з приводу даного розбійного нападу, або ви впізнали особу чи знаєте того, хто може бути причетний до злочину, закликаємо повідомити про це поліцію на номер «102». Будемо вдячні за допомогу".


Автор: Наш кор.
14 травня 2019, 18:21 | Кобеляки | Кримінал



1. земеля / 14 травня 2019, 18:50 Цитувати
Тот кто читал исторические документы знает, что сразу после войны в нашем районе был всплеск преступности (или пример Одессы). Дезертиры, полицаи, и просто бывшие солдаты с войны, которые убивали, пополнили преступный мир. Нарушение психики плюс лучше грабить чем работать. И от реальности не уйдешь. А тут еще и демократия со вседозволенностью. И лучшего пока ожидать не приходится. Не хотелось бы проводить аналогию
2. orakul / 14 травня 2019, 19:52 Цитувати
На якийсь договорняк схоже.
3. Filon / 14 травня 2019, 20:02 Цитувати
2.orakul
«На якийсь договорняк схоже. »

Вже не від однієї людини чув подібне. В принципі певну відповідь може дати медекспертиза по характеру ушкоджень. Зрозуміло, що без участі працівників банку тут не обійшлося. Хто ще міг знати, що в цей день у цьому відділені лежить півтора мільйони готівки. Резюме: якщо не знайдуть, то райвідділ погтрібно закривати через профнепридатність особового складу. Це я навіть не про банк, а про пограбований магазин. Якийсь бовдур хвилину позував на камеру і залишив купу відбитків пальців. І ще. Якщо не знайдуть то і Джулаєві і його наступнику ніхто й копійки на відеокамери не дасть. Підсрачника - так, грошей - ні.
4. КАМаз / 14 травня 2019, 20:32 Цитувати
Договорняк чистої води))) Він його тукнув наче підзатильник дав)
5. Tess / 14 травня 2019, 20:48 Цитувати
А какой ещё магазин ограбили кроме Чобитка?
6. ИВЕН / 14 травня 2019, 21:19 Цитувати
У приміщенні кобеляцького відділення «Полтава-банку» спрацювала сигналізація. Сигнал надійшов на пульт управління чергової частини райвідділу поліції.

сработала сигнализация(затащил-связал-вырезал болгаркой дверку сейфа--и спокойно ушол....) и незамедлительно приехали полицейские.....(сколько же время понадобилось?)
7. Beri Mor / 14 травня 2019, 21:19 Цитувати
Судячи з відео,сумка з грошима вже стояла за дверима.
8. Чудо Юдо / 14 травня 2019, 21:20 Цитувати
5.Tess
«А какой ещё магазин ограбили кроме Чобитка? »

На Дніпровській вулиці, той що мобільними телефонами торгує (там же і ремонт).

А на відео якось дійсно все театралізовано. Удар то, може, і не слабий був, але директор банку явно зайшов усередину сам. Три кроки зробив вельми таки ціленаправлені.
9. Чудо Юдо / 14 травня 2019, 21:22 Цитувати
7.Beri Mor
«Судячи з відео,сумка з грошима вже стояла за дверима. »

Там вирізали частину відео, на якій нічого не відбувалося, помітно по тому як різко стало темніше.
Але, зважаючи на те, що тоді уже вечоріло, а ще була пасмурна погода, часу пройшло небагато.

6.ИВЕН
вырезал болгаркой дверку сейфа

Ну це може не прийшлося робити, так як ключі у директора були. Скоріше за все і від сейфу також.

Змінено 14.05.2019, 21:24
10. Beri Mor / 14 травня 2019, 21:30 Цитувати
9.Чудо Юдо
«Ну це може не прийшлося робити, так як ключі у директора були. Скоріше за все і від сейфу також. »

Якщо це так,то так лохам і треба,це ж не ларьок з тулькою,де ключі під цеглиною ховають.
11. orakul / 14 травня 2019, 22:55 Цитувати
6.ИВЕН
«У приміщенні кобеляцького відділення «Полтава-банку» спрацювала сигналізація. Сигнал надійшов на пульт управління чергової частини райвідділу поліції.»

Якого вона хєра спрацювала? Чого туди йшов директор? Він йшов в банк, бо спрацювала сигналізація чи ще чогось? Чи він йшов тіпа по дєлам, а вона спрацювала після того як відкрили сейф?
Сигналізаця повинна була спрацювати при відкриванні дверей.
Як варіант, директор йшов в банк і звонив на пульт охорони, що буде відкривати двері. На відео видно що він з телефоном. Якщо так, то сигналізація не повинна була спрацювати на відкриття дверей. Чому, коли охорона приїхала директор був вже звязаний? Який же нормативний термін виїзду, тим більше на банк а не на сільпо? Чого взагалі туди йшов директор? Повинна бути посадова інструкція, хто і коли може відкривати примішення. 100% що вона порушена. Питань ще ціла купа.
12. Mistsevyi / 14 травня 2019, 23:06 Цитувати
1.земеля
«сразу после войны в нашем районе был всплеск преступности»

1.земеля
«Не хотелось бы проводить аналогию»

А в нас війна закінчилась, чи не починалась ? З чим аналогія ???
13. ИВЕН / 14 травня 2019, 23:07 Цитувати
это вам не ЛЕСОРУБОВ ПО ПОСАДКАМ ловить---тут мозгами надобно шевелить (а где ж их взять).....
14. Slavko / 14 травня 2019, 23:09 Цитувати
3.Filon
«якщо не знайдуть, то райвідділ погтрібно закривати через профнепридатність особового складу»

Всі Кобеляки можна закривати, в принципі !
15. Slavko / 14 травня 2019, 23:12 Цитувати
7.Beri Mor
«7. Beri Mor /
Судячи з відео,сумка з грошима вже стояла за дверима.
»

І директор уже ждав.
16. ИВЕН / 14 травня 2019, 23:16 Цитувати
не та сума-не ті гроші-щоб так рискувати-НЕ ВІРИТЬСЯ В ІНСЦЕНІРОВКУ...
17. Slavko / 14 травня 2019, 23:33 Цитувати
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
18. Tess / 15 травня 2019, 17:42 Цитувати
Да цырк ещё тот если присмотреться на видео после удара у него подкосились ноги,а через секунду он уже пошел и удивительным образом переступал порог двумя ногами незачепаесь.Моё мнение что после такого удара он должен был выпустить телефон с рук.Это просто Цырк!!!
19. ИВЕН / 15 травня 2019, 19:14 Цитувати
18.Tess
« после удара у него подкосились ноги,»



уважаемые-(почему так много злорадства???)здесь тревогу надо бить во все звоны.... при этом от блюстителей правопорядка...ноль...
20. Tess / 15 травня 2019, 20:17 Цитувати
Какое злорадство ты посмотри внимательно видео там зговор 100процентный!!!

Змінено 15.05.2019, 20:18
21. orakul / 15 травня 2019, 22:03 Цитувати
18.Tess
«после удара у него подкосились ноги,а через секунду он уже пошел и удивительным образом переступал порог двумя ногами»

Ребята, це ж країна давунів, кловунів і єгипетських магів. Тут цілі міністри унутрішніх справ сами собі по двічі в голову стріляють, так що нема нічого дивного.
22. arturwanga / 16 травня 2019, 07:28 Цитувати
Даю 1000% що знову Кобеляцький ВП олажаэться .
23. Tess / 16 травня 2019, 08:19 Цитувати
Пишут что объявили в розыск жителя Лубны,за покушение на убийство кобеляцкого банкира
24. ИВЕН / 16 травня 2019, 10:54 Цитувати
23.Tess
«Пишут что объявили в розыск жителя Лубны,за покушение на убийство кобеляцкого банкира»


где-? (сорока на хвосте...)
25. Tess / 16 травня 2019, 11:38 Цитувати
В Фейсбуке сегодня было
26. ИВЕН / 16 травня 2019, 12:34 Цитувати
25.Tess
«В Фейсбуке сегодня было»



ок.
27. микола козак / 16 травня 2019, 15:24 Цитувати
Перш за все для кого і для чого управитель відкривав банк щ 19 годині?У них є нічна зміна ?я не думаю , що відео змонтоване , але за такий час ще і скотч витрачати , якась маячня. Управитель не зовсім слабка людина , щоб так відразупіддатись дати змотати руки і ноги.
28. Tess / 16 травня 2019, 15:30 Цитувати
Банкира надо на детектор лжи)))
29. orakul / 16 травня 2019, 16:44 Цитувати
27.микола козак
«Перш за все для кого і для чого управитель відкривав банк щ 19 годині?»

На базарі кажуть що він запрацювався, сам щось у банку робив, парадні двері були вже закриті. Потім вийшов покурити через задні двері, почав заходити в банк і тут тобі далі як в кіні.
30. orakul / 16 травня 2019, 16:46 Цитувати
28.Tess
«Банкира надо на детектор лжи)))»

Який детектор? "Тут помню, а тут не помню". Струс мозку.
31. Tess / 16 травня 2019, 17:06 Цитувати
29.orakul
«
На базарі кажуть що він запрацювався, сам щось у банку робив, парадні двері були вже закриті. Потім вийшов покурити через задні двері, почав заходити в банк і тут тобі далі як в кіні.
»

Базарники знают всё,им же видней с базара на автостанцию, ненавижу сплетни базарные!!!
32. Slavko / 16 травня 2019, 17:32 Цитувати
29.orakul
«вийшов покурити через задні двері, почав заходити в банк і тут тобі далі як в кіні.»

Там усе, як в кіні. Кобеляки – суцільне кіно. Мені лише одне цікаво, за чиї гроші і хто
Стівен Спілберг ?
33. микола козак / 16 травня 2019, 20:40 Цитувати
29.orakul
«На базарі кажуть що він запрацювався, сам щось у банку робив, парадні двері були вже закриті. Потім вийшов покурити через задні двері, почав заходити в банк і тут тобі далі як в кіні.
»

Це така маячня Коли закривались пварадні , то він виходив через парадні , хто виходив останній , то включав сигналізацію .Звідки знав грабіжник , що управительпісля куріння піде відкривати чорний хід?якщо директор працював , то в банку є охорона ?Пошумлять і спишуть , навару там достатньо з дураків , а міє собою поділяться - все буде шитр крито.
34. микола козак / 16 травня 2019, 20:47 Цитувати
Подивіться на повний екран , управ повертав голову вліво , тобто чекав , сам удар на рівні щолбана , від якого свідомість не втрачають.Можливо прокрались.
35. arturwanga / 16 травня 2019, 22:01 Цитувати
Дiйсно запрацювався так що пiсля удару даже невипустив телефон, абсурд повний.
36. Tess / 16 травня 2019, 22:07 Цитувати
35.arturwanga
«Дiйсно запрацювався так що пiсля удару даже невипустив телефон, абсурд повний»

Мало того шо телефон а в правій руці були ключі ще які він теж не випустив.
37. ИВЕН / 17 травня 2019, 08:07 Цитувати
минуло вже 4 доби-(І всі говорять тільки про ГРОШІ)-а про здоров!я постраждалого нічого...дай боже йому здоров!я...
38. Slavko / 18 травня 2019, 10:11 Цитувати
22.arturwanga
«Даю 1000% що знову Кобеляцький ВП олажаэться .
»

Вангу треба на пенсію. Кобеляцькі поліцейські затримали і вилучили крадені гроші !
39. arturwanga / 20 травня 2019, 21:04 Цитувати