Полтавські патрульні «по гарячих слідах» затримали грабіжників

Полтавські патрульні «по гарячих слідах» затримали грабіжників

Сьогодні, близько 5-ї години ранку, на лінію 102 зателефонував чоловік та повідомив, що декілька хвилин тому по вулиці Шевченка його пограбували троє невідомих осіб, заволодівши його мобільним телефоном та грошовими коштами.

Потерпілий запам’ятав, що порушники пересувалися на автомобілі марки ВАЗ 2105 білого кольору. Патрульні одразу почали розшуки злочинців.

Командир роти патрульних негайно почав відслідковувати автомобіль, на якому пересувалися порушники по системі відеоспостереження.

Прослідковуючи кожне перехрестя, охоронці порядку встановили, що автомобіль покинув межі міста та поїхав у один з районів.

Щоб визначити пункт слідування злочинців, інспекторам довелося встановлювати водія транспортного засобу, на якому пересуваються порушники, по базам даних.

Як з’ясувалося, керманич автомобіля вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, що й дало змогу патрульним встановити адресу проживання.

Рота тактико-оперативного реагування, на чолі з керівництвом УПП в Полтавській області, вирушили за вказаною адресою, де згодом затримали ймовірних злочинців.

Потерпілий, з яким наразі працюють слідчі, по фотографії впізнав ймовірних порушників. Наразі особи доставлені до відділу поліції, де подальші обставини справи з’ясують слідчі.


Автор: патрульна поліція Полтави
13 серпня, 12:36 | Полтава | Кримінал

Читайте також:


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.