Ліс - це смітник

Ліс - це смітник

17 вересня 2019 року безумовно увійде в історію міста Кобеляки. Саме в цей день міська влада, під особистим керівництвом Олександра Копельця, почала втілювати у житті свій маразматичний план зі створення смітника прямо посеред соснового лісу, наражаючи цим на небезпеку знищення не лише сотень гектарів лісових насаджень, а й загрожуючи життю та здоров’ю сотень кобелячан. Адже в разі виникнення верхової пожежі, ліквідувати її буде практично неможливо. І вогонь може дійти аж до Дніпровського мосту. Кодова назва спецоперації,  до якої додумалися міські чиновники,  – «Ліс – це смітник».

Для початку, трішки історії. Зараз міська влада усіма силами намагається дезінформувати кобелячан, замовчуючи про справжні причини раптового прийняття маразматичного рішення. Брешуть постійно і нахабно.
Між тим, у редакції є документ, що називається офіційною відповіддю Кобеляцької місцевої прокуратури жителю міста Кобеляки  Роману Матюхову. Із повним текстом відповіді можна ознайомитися на сайті «ЕХО» пізніше...

18 вересня, 12:38 | Кобеляки | Суспільство
Loading...

Читайте також:


1. Lion2020 / 18 вересня, 14:41 Цитувати
Це такого напевне ще і в Україні не було!
Докерувалися!
Гарний сюжет для центральних каналів!?


Змінено 18.09.2019, 14:53
2. КАМаз / 18 вересня, 17:29 Цитувати
А директор Водоканала хай ще трохи похіхікає, а далі йому дорога туди де і заміснику пахана, коли той працював в райадміністрації.
3. микола козак / 19 вересня, 10:13 Цитувати
Повністю підтримую дії пана Філоненка , шкодцую тільки , що подібного небуло коли Ісип організовував смітник біля будинків людей .Це дійсно чиниться злочин , хочу звернути увагу , що там видно попиляні дерева , це також злочин , на який ніхто не реагує.А ще хочу звернути увагу на епізод у відео , де йде мова про мясокомбінат , який стидно так і називати , це звичайна шкуродерня , яка обросла бурянами , а продслужба очевидно їздить туди , щоб взяти на шашлики , це просто мої догадки.А взагалі проблема з бурянами в Кобеляках не менша , ніж сміття.Проїдьте по вул Дружби і подивіться , які там зарослі амброзії полинолистої.І це поряд з дорожною організацією.Та хіба йце тільки по вул Дружби?

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.