Представлення із двогодинним запізненням

Представлення із двогодинним запізненням

У середу відбулося представлення громадськості нового керівника Кобеляцької райдержадміністрації. Представляв Дмитра Сироватку особисто голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Початок заходу був запланований на 15:30. А розпочалася процедура аж через дві години. Щоправда, Олег Синєгубов зайшовши у зал одразу попросив вибачення у присутніх за затримку.

Сама церемонія разом із імпровізованою прес-конференцією тривала півгодини. Не можна сказати, що присутні почули якісь сенсаційні новини. Як і годиться, Дмитро Сироватка, дякував Президенту за довіру і обіцяв добросовісно працювати на благо району. А голова облдержадміністрації, анонсував,що представники виконавчої вертикалі у районах будуть займатися перевіркою діяльності попередників.

Було кілька запитань, щодо якості ремонту доріг, які утримує Агенція місцевих доріг Полтавської області. Олег Синєгубов порекомендував у випадку претензій до шляховиків звертатися особисто до нього.

Світлогірський сільський голова Тамара Гординська попросила голову ОДА про зустріч із делегацією від сільради. Їй це пообіцяли.
Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
6 лютого, 15:45 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.