Пробація — можливості до змін

Пробація — можливості до змін

Можливість реабілітації засуджених за вчинені злочини без позбавлення волі — має велике значення для суспільства. Адже виправлення порушників, які не становлять небезпеки життю і здоров’ю громадян в умовах вільного суспільства під наглядом пробації більш ефективно, ніж просто їхня ізоляція.

Яскравим прикладом такої реабілітації є той факт, що багато з них стають на шлях виправлення: знаходять роботу, долають алкогольну чи наркотичну залежність, відновлюють документи або, навіть, влаштовують своє особисте життя та створюють повноцінну сім’ю.

В Кобеляцькому районному відділі «Центр пробації» в Полтавській області такі приклади також є. Окремо хочемо зупинитись на засуджених, які, по закінченню іспитового строку, в період збройної агресії на Сході нашої держави, вирішили присвятити себе службі в Збройних Силах України.

Військовий комісар Кобеляцького районного комісаріату Петро Андрушко повідомив, що згідно затверджених Наказом Міністерства оборони України інструкцій «Про організацію виконання Положення про проходження громадянами військової служби у Збройних Силах України» №570 від 20.10.2015 року, значиться, що військовозобов’язані, які раніше були засуджені до позбавлення волі, обмеження волі, арешту чи виправних робіт за злочини невеликої або середньої тяжкості, в тому числі, із звільненням від відбування покарання, та які були призвані на військову службу на особливий період, за їхнім бажанням приймаються на військову службу за контрактом до закінчення особливого періоду або до оголошення демобілізації.

— За минулий рік шестеро військовозобов’язаних з погашеною судимістю виявили бажання підписати контракт зі Збройними Силами України. Цьогоріч — один. Наразі він готується до польових зборів, після чого буде направлений до однієї з військових частин, — зазначив військовий комісар.

— Одним із важливих завдань суспільства — виховати морально, соціально та духовно здорову людину. Від цього залежить здоров’я всієї нації та безпека громадян. Під час проведення заходів, спрямованих на реабілітацію клієнтів пробації, особлива увага спрямовується на їхнє патріотичне та моральне виховання. Тому нам особливо приємно, що наші колишні підоблікові стали на шлях виправлення та сьогодні захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, — підсумувала провідний інспектор Кобеляцького райвідділу Дарина Срібна.


Автор: Кобеляцький районний відділ «Центр пробації»
6 лютого, 17:07 | Кобеляки | Суспільство1. Fed654Frumos / 7 лютого, 18:43 Цитувати
А що,патріоти з монопейсами закінчилися?
2. микола козак / 7 лютого, 20:02 Цитувати
Справжні захисники в Польщі на заробітках
3. orakul / 7 лютого, 20:14 Цитувати
1.Fed654Frumos
«А що,патріоти з монопейсами закінчилися? »

Та виходить що так. Я фігею. Якісь нью штрафбати, чи що? Ще треба про заградотряди написать. Самі себе документують. Так при Сталіну за Родіну воювали, а тут за Донбас, чи за те, щоб продати ще й Донбас? Нічого непойму.

Змінено 07.02.2020, 22:01
4. Fed654Frumos / 7 лютого, 20:25 Цитувати
Справжні???А чого ж вони тоді в Польщі?
5. микола козак / 7 лютого, 20:29 Цитувати
4.Fed654Frumos
«Справжні???А чого ж вони тоді в Польщі?
»

А сімї годувати треба і за транспортування газу платити
6. Fed654Frumos / 7 лютого, 20:35 Цитувати
А що тоді захищати??????Віртуальні смереки????

Змінено 07.02.2020, 20:38
7. orakul / 7 лютого, 22:05 Цитувати
6.Fed654Frumos
«Віртуальні смереки???? »

Та да, бо справжні смереки вже випиляли. Посилання на goloskarpat.info

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.