Бутенківці вийшли на протест

Бутенківці вийшли на протест

13 лютого жителі Бутенківської громади перекрили рух транспорту на автодорозі Н-31 у селі Бережнівка. Вони вимагають, аби керівництво облдержадміністрації залишило їх громаду і не включало в майбутню Кобеляцьку ОТГ.

Як пояснив учасник акції Григорій Журавель, на території району лише Бутенки й Дрижина Гребля об’єдналися в громаду. І вже до діючої ОТГ мають приєднувати сусідні населені пункти, а не навпаки ліквідовувати її. Ініціативна група зустрічалася з посадовцями облдержадміністрації, де досягла певних домовленостей. Та з інсайдерських джерел стало відомо, що Бутенківську ОТГ мають ліквідувати і приєднати до Кобеляк. Жителі проти такого рішення уряду й ОДА. У п’ятницю на ініціативну групу знову чекають в ОДА. Тому сьогоднішня акція є попереджувальною.

Сільський голова Микола Скрильник наголосив, що громада має середні показники успішності в області. За два роки створені нові робочі місця, проведено ремонти в закладах культури, освіти й медицини, закуплена техніка для утримання інфраструктури і благоустрою. Люди відчули покращення від реформи і виступають за те, щоб з їх думкою рахувалися та залишили Бутенківську громаду.

  


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
13 лютого, 21:00 | Кобеляки | Суспільство1. Fuks / 13 лютого, 21:56 Цитувати
Балакають що громаду розвалив всесильний Павло Гунжель..В деле з Капильцом.А по моєму пихатість вождів..Чогось з Бутенками ніхто не хоче обьєднуватись.Марківка аж пищить не хоче,за дальші мовчу там мало перспектив..А Скрильник казав шо очірідь стоятиме,то й де вона? Помилки треба шукать в собі,в діях,в рішеннях
2. микола козак / 14 лютого, 10:14 Цитувати
Оце неподобство організовують чиновники , які дуже бояться втратити свої посади , а з тим і доступ до корита.Вони на посадах отримують непогані зарплати , дебелі премії .Ця дуцрна територіальна реформа нікому нічого путнього не дала , окрім породження місцевих князьків , які і організовують отакий безлад.За подібні дії вже пора організаторів притягати до відповідальності.А отих "активістів " лозиною по сідальному місцю.Не за свої ж вони їздять протестувати , хтось це оплачує.
3. gering / 14 лютого, 10:50 Цитувати
2.микола козак
« лозиною по сідальному місцю»

Ну ви і загнули, хоч ідея , щоб Скрильника лозинякою по дупі, жителям Бутенок сподобається.А активістів , набраних з вчителів,пожежників,вивели на дорогу під погрозою звільнення з роботи.
4. Ltava / 14 лютого, 14:59 Цитувати
3.gering
« щоб Скрильника лозинякою по дупі, жителям Бутенок сподобається.»


Вони якісь садомазохісти - обрали і мріють про покараня:)) А може спочатку себе нагайками ?:))

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.