У Полтаві невідомий напав на 16-річну дівчину – завадили випадкові свідки

У Полтаві невідомий напав на 16-річну дівчину – завадили випадкові свідки

Чоловік у масці приставив ніж і почав тягнути дівчину в кущі.

Це сталося близько 13 години сьогодні, 22 травня у селищі Червоний Шлях. Потерпіла – дівчина 16 років. Чоловік з ножем напав на дитину. Які мав наміри, поки не повідомляють.

Чоловік був у масці, одягнутий у темне. Коли люди, які проїздили мимо, кинулись на допомогу, зловмисник утік в бік залізниці. Поліцію на місце події викликали, розповідає свідок Євген.

За описом нападник зростом 180 см, худий, очі круглі.

Речник обласної поліції Юрій Сулаєв підтвердив, що на 102 надійшла заява, нині на Червоному Шляху працює поліція. Подробиць не розголошують.

Як пише «Коло», люди їхали машиною з центру по серпантину, після тунелю побачили, що в першому повороті, який веде у лісовмугу, щось діється, схоже на боротьбу.

– Я дивився на дорогу, жінка мені закричала, що там щось таке, ніби борються, я повернув у ліс і їхав на них, чоловік утік, – розповів Євген. – Дівчина, як виявилось, з Алмазного, йшла до свого хлопця, а невідомий напав на неї і тягнув у кущі, приставивши ніж. В мене є все на відеореєстраторі, я передав поліції флешку, також розповів усе, що бачив.

22 травня, 19:25 | Полтава | Кримінал

1. Ltava / 22 травня, 22:37 Цитувати
Дівчина 16 років ішла до свого хлопця і напав невідомий((( Задачка з 3 ідіотами((( Хлопець який не зустрічав дівчину; дівчина яка кудись мандрувала не повідомивши хлопця і збоченець якого не кохають а грошей на проституток не має ((( Кожен залишився не задоволеним ((

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.