У «третій» школі пролунав шкільний дзвінок

У «третій» школі пролунав шкільний дзвінок

А також відбулася святкова лінійка.

Щорічно 1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік. Його прийнято відкривати шкільною лінійкою, де представляють першокласників і випускників. Та карантинні обмеження, введені у зв’язку з поширенням серед населення коронавірусної інфекції Ковід-19, внесли свої корективи у відзначення Свята знань.

Міністерство охорони здоров’я рекомендувало керівникам навчальних закладів відмовитися від проведення традиційної лінійки на 1 вересня, коли на захід масово збираються педагоги, школярі і їхні батьки.

Враховуючи рекомендації МОЗу, у Кобеляцькій загальноосвітній школі №3 провели святкову лінійку лише для учнів 1-го ба 9-го класів. Адже для них цей навчальний рік стане особливим: найменші школярі вперше сядуть за парти, найстарші по його завершенні отримають свідоцтво про здобуття базової середньої освіти. Щоб уникнути масово скупчення школярів, захід відбувся 31 серпня.

На шкільне подвір’я ведучі по черзі запросили педагогів, першачків і дев’ятикласників.

Присутніх із початком нового навчального року привітала директор школи Таїсія Масич.

Вона сказала:

— Уперше за всю історію нашого закладу ми зустрічаємося на святковій лінійці не в повному складі. Та цей день по справжньому особливий для першокласників і випускників. Бажаю успішного старту першачкам. У школі ви навчитеся не лише читати й писати, а проявите свої здібності й таланти, навчитеся бути самостійними. Для дев’ятикласників це відповідальний рік, оскільки вам потрібно буде визначитися з подальшим навчанням. А батькам і вчителям залишається крокувати поряд із дітьми, підтримувати їх і надихати, зробити все, аби вони стали справжніми особистостями. Бажаю, щоб усім нам на цьому шляху таланило.

Далі вірші про школу розповіли першачки і дев’ятикласники. Крім того, випускники виконали танцювальний номер.

Класні керівники Юлія Півень і Анна Онищенко по черзі продзвонили в дзвінок, давши старт новому навчальному року. Дев’ятикласники подарували найменшим учням шкільне приладдя, а вчителям — квіти.

Після урочистостей розпочалася фотосесія. По її завершенню першачки випустили в небо жовті й блакитні повітряні кульки.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.