У виборчих комісіях остерігаються великої кількості зіпсованих бюлетенів

У виборчих комісіях остерігаються великої кількості зіпсованих бюлетенів

Через це підрахунок голосів на виборчих дільницях може розтягнутися в часі. І навіть пори надзвичайно низьку явку виборців рахувати будуть до опівночі.

У Кунівці голосування звично відбувається у приміщенні місцевої школи.

Автор цієї статті приїхав на виборчу дільницю близько 14-ї години. В коридорі довелося пройти термометрію. Один із членів виборчої комісії приклав до руки китайський термометр і виголосив вже зловісний вердикт:

– 34 градуси.

– Це я вже захолов?

– Нічого страшного. Головне, щоб не 37,5 було.

У самому приміщенні для голосування було не вельми багатолюдно. При цьому і на вулиці ніхто своєї черги не чекав.

Голова комісії Тетяна Мінаєва підтвердила:

– Явка дуже низька. Станом на чотирнадцяту годину проголосували 135 із 681 виборця. А взагалі окрім низької активності виборців все у нас у звичному режимі. Маски є, антисептики теж, температуру міряємо. Спостерігачів на цих виборах теж небагато. Зараз у нас присутні троє.

Водночас голова комісії висловила припущення, що попри низьку явку процес підведення підсумків голосування може затягтися в часі. Вона сказала:

– Людям, особливо старшого віку досить важко розібратися із новими графами у тих бюлетенях, де потрібно проголосувати і за партію і за кандидата. Думаю, що буде багато плутанини і як результат – багато бюлетенів ми будемо змушені визнати недійсними. Із голосування на голову громади – легше, там шість прізвищ, вибирай одне із них і став навпроти «галочку».

Тетяна Мінаєва сподівається,що підведення підсумків голосування на дільниці, яку можна вважати типової продовжуватимете до опівночі.

Такої ж думки притримуються і працівники інших дільничних виборчих комісій.
Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
25 жовтня, 17:18 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.