У Кобеляцькій громаді відкриють міські дитсадки, у Білицькій — усі дошкільні заклади

У Кобеляцькій громаді відкриють міські дитсадки, у Білицькій — усі дошкільні заклади

У понеділок, 11 січня, кобеляцькі дитсадки знову прийматимуть дітей.

Як розповіла керівник сектору освіти Кобеляцької РДА Наталія Коваль, працівники новоствореного відділу освіти, що підпорядковується міській раді, оголосили відкриті торги на закупівлю природного газу.

— У середу вже заключили прямий договір на 49 000 гривень, аби затопити кобеляцькі дитсадки Учора, 9 січня, оголосили переговорну процедуру. Договір із постачальником буде підписаний до кінця наступного тижня, — пояснила Наталія Мефодіївна. — Дошкільні заклади в сільській місцевості поки що не працюватимуть, так як їх відвідують по два-три чоловіки. Наприклад, у Дашківці на час локдауну припинили підвіз у школу, то й дітей у садку немає.

Перший заступник голови Білицької селищної ради Ігор Федь повідомив, що тендерні закупівлі проведені і в понеділок, 11 січня, дошкільні навчальні заклади громади запрацюють у звичному режимі.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

1. Fuks / 10 січня, 14:14 Цитувати
Терміново подання на присвоєння звання Герой України,всім задіяним в епопеї своєї безпомічності і безвідповідальності.Хоча ні.Бюджет зекономлено,премійки будуть..
2. alist / 10 січня, 23:16 Цитувати
У понеділок, 11 січня, кобеляцькі дитсадки знову прийматимуть дітей.
От тільки при нормальній країні, за те що 10 днів дитсадки були без опалення, полетіли б голови, а тут дійсно, випишуть собі премії за "вирішення проблеми".

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.