Бродщину замурували бетонними блоками
Після урочистого введення в експлуатацію ділянки автодороги Н-31, повз Кобеляки і Красне, у мешканців кількох населених пунктів Кобеляцької громади виникли проблеми.
Буквально через день після відкриття нової дороги до редакції почали телефонувати жителі сіл Красне та Бродщина. Люди скаржилися на дії працівників шляхових служб, які мало того, що не забезпечили виїзди на «бетонку» із названих населених пунктів, а ще й перегородили стару дорогу бетонними блоками. У результаті, села були позбавлені автобусного сполучення. За словами людей, у села перестали заїжджати і машини, котрі доставляють пошту.
У вівторок ми побували в Бродщині і Красному. У останньому з названих сіл заїхати і виїхати з нього вже можна в обох напрямках. Бетонних блоків на дорозі ми теж не побачили. А ось маленьке село Грицаївку «бетонка» фактично відрізала від цивілізації.
Колишній сільський голова Анна Зайченко прокоментувала:
— Спочатку дійсно до нас і автобуси не заходили. Зараз ситуація виправилася. Але ж...
Сільськогосподарська техніка не зможе переїхати нову автодорогу. А невдовзі весна. Як доїхати до 1200 гектарів землі, наразі незрозуміло.
У Бродщині ситуація ще гірша. Там бетонні блоки, укріплені арматурою, лежать посеред старої дороги з боку Дніпра. Хто і на підставі якого законного чи підзаконного акту припинив рух на діючій дорозі і створив очевидну аварійну ситуацію, наразі невідомо.
Село Миколаївка, як і Грицаївка, від цивілізації вже відрізане. Автобуси зупиняються на «бетонці» і люди змушені йти по багну, щоб до них добратися. Знаків про можливість в’їхати в Бродщину чи Красне немає.
Екс-сільський голова Наталія Довга вже написала листи-звернення і в облдержадміністрацію, і в Службу автомобільних доріг, і до керівництва Кобеляцької громади. Редакція «ЕХО», у свою чергу, теж звернеться до керівництва полтавського підрозділу служби, щоб дізнатися, за які ж гріхи «замурували» жителів кількох сіл громади.