Жителя Гадяцького району, який забив до смерті пенсіонерку, засудили до довічного ув’язнення

Жителя Гадяцького району, який забив до смерті пенсіонерку, засудили до довічного ув’язнення

За публічного обвинувачення Миргородської місцевої прокуратури судом присяжних Хорольського районного суду Полтавської області проголошено вирок у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства літньої жінки, скоєного в липні 2019 року в м. Гадяч.

За даними слідства, житель одного із сіл Гадяцького району, 1983 року народження, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив розбійний напад на 76-річну пенсіонерку, яка самотньо проживала в приватному будинку на околиці міста. З метою подолання опору та позбавлення життя жінки нападник завдав їй ногами і кулаками понад шістдесят ударів.

Пересвідчившись у смерті господарки оселі, зловмисник почав шукати цінні речі, у процесі чого його виявив син потерпілої, котрий приїхав провідати матір. Працівники поліції, які оперативно прибули на виклик, знайшли нападника у заростях, прилеглих до садиби, де він намагався заховатися.

Під час досудового розслідування чоловік повністю заперечував свою вину, показання давати відмовився. На підготовчому судовому засіданні заявив клопотання про розгляд справи судом присяжних.            

За результатами змагального процесу суд у складі двох професійних суддів та трьох присяжних, не пов’язаних із професійною діяльністю в сфері кримінального судочинства, визнав чоловіка винним в умисному вбивстві з корисливих мотивів і розбійному нападі, поєднаному з проникненням у житло та інше приміщення (п. 6 ч. 2 ст. 115; ч. 3 ст. 187 КК України), постановивши обвинувальний вирок, за яким призначив найсуворіше покарання з передбачених законом – довічне позбавлення волі, а також застосував додаткове покарання – конфіскацію всього майна, належного обвинуваченому.


Автор: Пресслужба Полтавської обласної прокуратури
18 січня, 13:50 | Гадяч | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.