Полтава опинилася на дні ІТ-рейтингу

Полтава опинилася на дні ІТ-рейтингу

Одна з найбільших онлайн спільнот для айтішників в Україні DOU склала рейтинг міст, який оцінює їх з точки зору зручності для проживання IT-спеціалістів. За висновками редакції сайту, Полтава опинилася на 16‑му місці з 22‑х, тобто в кінці рейтингу.

Для складення рейтингу використали статистичні дані з різних джерел та опитали самих ІТ-спеціалістів щодо життя у місті. У рейтинг увійшли тільки обласні центри, бо в інших населених пунктах живе замало айтішників.
У сумі всіх характеристик, найкращим для айтішника містом в Україні став Івано-Франківськ. Столицю країни Київ також випередили Львів та Харків.

Що ж до Полтави, то найвищі показники у неї — це зручність пересування містом та рівень медицини (8‑ме місце у порівнянні з іншими містами). При цьому, рівень розвитку IT-спільноти в Полтаві один з найгірших. Складніше знайти однодумців у місті буде тільки мешканця Кропивницького.

Оплата праці ІТ-спеціалістів у Полтаві також невисока, це 1300 доларів на місяць. Та і попит на таких фахівців невисокий — усього 496 вакансій від 22 компаній, розміщених на DOU за останні 2 роки.

За останній рік для ІТ-спеціалістів Полтави було проведено 9 заходів. При цьому, у Харкові їх провели 662, у Львові 723, а у Черкасах 31.

Разом з цим, вартість життя в Полтаві не така і низька. Наприклад, орендувати однокімнатну квартиру можна, у середньому, за 6 тисяч гривень, а придбати її — за 26 тисяч доларів. Для порівняння, у Івано-Франківську, це коштує 5,5 тисячі гривень та 17,3 тисячі доларів відповідно.

23 лютого, 17:28 | Полтава | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.