Боротьба з кнопкодавством: у ВР запрацюють сенсорні кнопки

Боротьба з кнопкодавством: у ВР запрацюють сенсорні кнопки

Завтра, 2 березня, у Верховній Раді запрацюють сенсорні кнопки. Про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков під час Погоджувальної ради. Онлайн-трансляцію можна переглянути ТУТ.

"Ми займаємось питанням оновлення системи "Рада", є декілька варіантів руху в цьому напрямку. Є і вітчизняні аналоги, є більш такі сучасні, іноземні, які також дозволяють використовувати біометричні показники людини для того, щоб точно вже зняти питання, пов’язані з кнопкодавством. Але ми повинні рухатись вперед, ми не повинні чекати, тому що це коштує великих грошових вкладень і бюджетних витрат. Тому минулого тижня було завершено роботу й проведено було тестування щодо того, щоб ввести в дію систему сенсорної кнопки в залі ВРУ. Вона працює, вона пройшла перевірку відповідною організацією", - сказав Разумков.

За словами Разумкова, ця система відповідає всім нормам, інститут-розробник її протестував, ті питання, які викликали дискусію, - їх усунули.

Крім цього, у парламенті встановили додаткові камери спостереження.

Спікер зазначив, що ця система не буде дозволяти застосовувати кнопкодавство в стінах ВРУ. Вона унеможливлює одночасне натискання більш ніж з одного робочого місця голосування "за", "проти", "утримався" тощо. 

Сенсорна кнопка почне працювати завтра.

1 березня, 17:19 | Полтавщина | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.