«Метеор» і «Фенікс» — переможці підгруп першої ліги, у «вишці» — без сенсацій

Минулими вихідними були зіграні чергові матчі Чемпіонату Новосанжарської громади з міні-футболу у вищому девізіоні та заключні для команд першої ліги.

Центральним матчем 16 туру стало новосанжарське дербі між лідируючими «Газовиком» і «Метеором», які боролися за першу сходинку підгрупи «А» та путівки у вищу лігу.

Обидві команди підійшли з максимальною відповідальністю та були заряджені на боротьбу. У першому таймі гол не забила жодна з команд.

У другій 20‑хвилинці рівна боротьба продовжилася. У одній з контратак «зелені» («Газовик») відкрили рахунок. Їх легіонер Руслан Шейко вколотив м’яча у ворота Владислава Логунова. І «газовики» повели в рахунку — 1:0. Цифри «на табло» були незмінними до останньої 5‑хвилинки матчу. Та «ветерани» нафолили 5 разів, і шостий пробивний вдало реалізував Віталій Каблуков. Гра йшла до завершення і «газовиків» влаштовувала нічия. Але в останніх атаках Темур Берлим пройшов бровкою та точнісінько «прострелив» на ногу Богдану Курдову, який на класі загнав «круглого» в сітку «Газовика».

Увесь стадіон вибухнув оваціями, цей м’яч приніс перемогу в грі й підгрупі та забезпечив вихід перспективного «Метеора» у вищий дивізіон Чемпіонату Новосанжарської громади. Футболістів згуртував та вивів на вершину п’єдесталу граючий тренер Василь Радчич.

Інші матчі завершилися за таких рахунків: «Чиста Криниця-2» — «Ворскла» — 12:3, «Чиста Криниця» — «Зоря-2» — 3:10, «СокОріль» — «Зоря» — 2:5, «Сокіл» — «Гетьман» — 6:9, «Колос-2» — «Оріль» — 4:12, «Дружба» — «Будівельник» — 3:0, «Фенікс» — «Фортуна» — 4:5, «Чкалова» — «Судівка» — 4:2, «Маяк» — «Чкаловець» — 3:0, «Колос» — «Маяк-2» — 3:0, «Титан» — «Темп» — 2:3, «Ветеран» — «Зоря-3» — 4:4.

Отож, «Метеор» і «Фенікс» стали переможцями підгруп першої ліги і вибороли путівку у «вишку».

У суботу останній матч чемпіонату зіграв «Сокіл» — наймолодша команда чемпіонату. Грамотами спорторганізації «Колос» були відзначені тренер Олександр Савченко та юні гравці Олена Гаркоша і Максим Савченко. Ці спортсмени протягом 14 ігор на рівні грали з дорослими й показували позитивні результати.

Також відбулося жеребкування 1/4 фіналу міні-футбольного чемпіонату. У суботу, 10 квітня, гратимуть такі пари команд: «Газовик» — «Оріль», «Гетьман» — «Зоря-3», «Фортуна» — «Ворскла», «Будівельник» — «Метеор»; у неділю: «Зоря» — «Колос», «Зоря-2» — «Титан», «Маяк» — «Чиста Криниця», «Темп» — «СокОріль», «Чкаловець» — «Маяк-2».

Залишається два тури до закінчення «міньки-2021» — і команди перейдуть на великі поля.

Стандарт знову перемагає

У Дніпрі продовжуються матчі Всеукраїнського аматорського футбольного турніру — Кубок Миколи Кудрицького. У змаганнях виступає новосанжарський «Стандарт».

3 квітня «стандартівці» зіграли з кам’янським «Олімпом». У цьому матчі новосанжарський колектив здобув перемогу з рахунком 3:1.

Склад новосанжарського «Стандарту»: Яковець (Тарасенко), Обревко (Писаренко), Швей (к), Вовкодав, Матвеєв, Піскун (Ткаченко), Бондаренко, Ротань (Бараннік), Кунєв, Шевченко (Вергун), Марусич (Соколянский).

Голи: Марусич — 2, Шевченко (пенальті).