За Володимира Жукова проголосували 17 депутатів

За Володимира Жукова проголосували 17 депутатів

Усього на сесії були присутні 22 міські обранці.

Нагадаємо, що на останньому спільному засіданні депутатських комісій міський голова Олександр Копелець зачитав звернення депутатів. У ньому міські обранці прохали включити до порядку денного питання про обрання секретаря. Також депутати визначилися і з кандидатурою, висунувши Володимира Жукова, який у раді представляє Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Звернення підписали 16 депутатів. Міський голова теж погодився з кандидатурою Жукова, зазначивши, що міська рада не може обходитися без секретаря.
У п’ятницю, 27 серпня, відбулася сесія міськради. Першим питанням порядку денного стало обрання секретаря.

Усього на сесії були присутні 22 депутати і міський голова. Голосування проходило таємно. По його завершенню голова комісії Марина Ященко та секретар Віталій Немудрий підрахували кількість голосів. Виявилося, що кандидатуру Володимира Жукова підтримали 17 присутніх, 6 міських обранців проголосували проти.

Отож, більшістю голосів Володимира Жукова затвердили на посаді секретаря Кобеляцької міської ради.

Піднявшись до трибуни, Жуков сказав:

— Обіцяю служити громаді й Україні.

Після чого зачитав присягу.

 

Які доходи задекларував секретар міськради

У своїй декларації, поданій у березні цього року, Володимир Жуков вказав, що разом із дружиною проживає в Канавах, у житловому будинку площею 87,6 квадрата. У власності декларанта знаходяться земельні ділянки площею 1,35, 3,44, 0,39 та 0,25 гектара, у дружини — 1,85, 2 й 1,6 гектара.
Їздить секретар міської ради на автомобілі Тойота Королла 2010 року випуску і мотоциклі Ява-350, 1985 року.

Дружина декларанта перебуває на заслуженому відпочинку, а Володимир Жуков у минулому році стояв на обліку в центрі зайнятості.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
1 вересня 2021, 17:54 | Кобеляки | Політика



1. Krapka / 1 вересня 2021, 19:15 Цитувати
Та хто б там був проти. Ні власного голосу, ні думки…. Мовчазні вівці. Соромно, що на довірі виборців потрапили до влади…
2. Den67 / 1 вересня 2021, 20:01 Цитувати
Я от дивлюсь, у нього на пару з жінкою 10,88 га землі, по декларації, заробив за рік 4000грн. від самостійного обробітку землі. Виникає питання, в декларації брехня, чи такий "талановитий", що не зміг більше «вижати» з землі. І якою б не була відповідь, чи потрібен громаді такий "талант"?
3. nazar / 1 вересня 2021, 20:21 Цитувати
А пам’ятаєте, як депутати на початку свого обрання "рубаху рвали", Киптілого обрали? Якась маячня, невже в нас немає гідних українців, невже ми дійсно "хохли", при чому продажні. Тут явно відслідковуються "договорняки". Таміла, Киптілий, Брейко, Таранушич, Андрієнко .... Агов де ви? Невже Сашко вас зломив? Чому включили задню і не відстоюєте своїх прийнятих рішень? Чому Киптілий і досі не секретар? Безхребетні.
Єдине, за що поважаю Копельця, так це за те що вміє добиватися свого. А в іншому він звичайний вор і брехун.
4. Krapka / 1 вересня 2021, 20:26 Цитувати
3.nazar
«Агов де ви? »

Де-де… Крісла, землі та інші блага отримали, от і мовчать.
5. Krapka / 1 вересня 2021, 20:28 Цитувати
3.nazar
«Таміла, Киптілий, Брейко, Таранушич, Андрієнко ...»

В даному випадку - для мене це найбільше розчарування
6. Den67 / 1 вересня 2021, 20:45 Цитувати
3.nazar
«Агов де ви?»

Ну так чого, вони все правильно роблять. Іншли на вибори ради землі, бабла, чи крісла (сидячи в якому можна одночасно і бабло і землю грести) в результаті цього всього і добились. А той хто думав, що вони "за людей" сам себе обманював. Таміла, Киптілий, Брейко, Таранушич, - де в цьому переліку хоч одна людина, яка РОБИЛА, щось для людей, не ГОВОРИЛА, а РОБИЛА?
7. Ltava / 1 вересня 2021, 21:52 Цитувати
6.Den67
« Іншли на вибори ради землі, бабла, чи крісла (сидячи в якому можна одночасно і бабло і землю грести) в результаті цього всього і добились. А той хто думав, що вони "за людей"»


Невже до Вас щось «дійшло» ?)))))
8. alist / 1 вересня 2021, 22:07 Цитувати
Тут цікаве інше, сама "відкритість" роботи міської ради. Посади, гроші, директори шкіл, секретарі ради,.....тихенький безупинний договорнячок.

Змінено 01.09.2021, 22:20
9. Fed654Frumos / 1 вересня 2021, 22:24 Цитувати
Ага,і за зелених,як тепер виявляється ніхто не голосував.І районних депутатів всі наскрізь бачили,які вони кончені.А де ж цей зброд на всіх рівнях влади взявся?
10. Чудо Юдо / 2 вересня 2021, 08:41 Цитувати
6.Den67
«Таміла, Киптілий, Брейко, Таранушич...?»

Таранушич досі у опозиції залишився, можливо просто тому, що йому нічого клянчити у Копельця :)
А всіх інших прикормили, всі раденькі.