На Кобеляччині відкрили пам’ятник «Жертвам війни 1941-1945»

На Кобеляччині відкрили пам’ятник «Жертвам війни 1941-1945»

12 жовтня, напередодні відзначення 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в урочищі «Піски», що за містом Кобеляки, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та освячення Хреста на місці, де в період з жовтня 1941 по червень 1942 років нацистські злочинці масово розстрілювали мирних жителів міста Кобеляки.

Як пише пресслужба Кобеляцької ОТГ, з вітальним словом до присутніх звернувся громадський діяч Борис Попруга, який у своєму виступі наголосив, що саме на цьому місці в роки Другої світової війни відбувалися масові розстріли жителів міста Кобеляки. Наголосив, що ми не повинні забувати ті старші події, коли невинні діти, дорослі різних національностей українці, євреї, роми стали жертвами нацистської ідеології.

Меморіальну табличку відкрили міський голова Олександр Копелець та Борис Попруга. Освячення провели представники різних конфесій, які діють на території Кобеляцької громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання невинно розстріляних у роки Другої світової війни жителів нашого міста та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Автор: Пресслужба Кобеляцької ОТГ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.