Злодіїв затримали протягом години

Злодіїв затримали протягом години

Прямо біля залізничного переїзду співробітники Кобеляцького та Новосанжарського відділень поліції затримали групу осіб, яких підозрюють у скоєнні цілої серії крадіжок на території Новосанжарської громади.

Події відбувалися блискавично. Поліцейська операція розпочалася на території Новосанжарської громади, а завершилася в Бутенках.

О 15:11 до співробітників відділення поліції, що базується в Нових Санжарах, звернувся із повідомленням про вчинення злочину житель села Вісичі. Чоловік повідомив, що 20 хвилин тому група осіб ромської національності проникли в будинок і викрали звідти велику суму грошей та банківські картки. З місця події підозрювані поїхали на «вазівській» «шістці».

Одразу був введений у дію план «Перехват», повідомлені всі найближчі відділення поліції. Злочинців шукали недовго. Уже через сорок хвилин співробітники відділення поліції № 2, що в Кобеляках, виявили вказаний автомобіль і зупинили його прямо біля залізничного переїзду в селі Бутенки. Туди ж оперативно прибули і поліцейські з Нових Санжар.

Під час встановлення обставин події стало відомо, що на злощасній «шістці» їздять жителі Херсонської області. Вочевидь, вони приїхали на Полтавщину в своїх справах і, вирішивши не гаяти часу даремно, «обчистили» будинок. Поліцейські затримали одного з пасажирів «ВАЗу». Зараз триває перевірка щодо можливої причетності гастролерів до вчинення інших злочинів на території Полтавської області.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
21 жовтня, 12:21 | Кобеляки | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.