Чи буде засідання виборчої комісії легітимним?

Чи буде засідання виборчої комісії легітимним?

Як сталло відомо редакції, у вівторок, 20 вересня, має відбутися чергове засідання кобеляцької територіальної виборчої комісії.

На ньому члени ТВК нарешті мають пройняти рішення щодо депутата, який у Кобеляцькій міській раді змінить Тамару Гординську, котра зараз живе в Німеччині і заявила про складення депутатських повноважень.

Редакції також відомо, що на вимогу членів комісії засідання скликає і проведе заступник голови ТВК.

Голова комісії Лілія Песиголовець, швидше за все, участі в засіданні брати не буде.

На наше проханння Лілія Володимирівна пояснила своє бачення ситуації. Вона розповіла:

— По місту, громаді та й у ЗМІ розповсюджується інформація, що я, як голова комісії буду свідомо «затягувати» із прийняттям рішення по оголошенню кандидатури потенційного депутата, який змінить у раді Гординську. Можу офіційно заявити, що така інформація не відповідає дійсності. Я оголосила про проведення засідання ТВК 23 вересня о 17-й годині. Тобто, ні про яке «затягування» процесу мова не йде. Якщо члени комісії без мене, як голови, зберуться 20-го і приймуть рішення, то воно, на мою думку, буде сумнівним з точки зору законності. Адже згідно із пунктом 1 статті 36 Вибочого Кодексу України, заступник комісії скликає її в разі відсутності голови. Але ж я — не відсутня. Я тут, у Кобеляках, і я готова провести засідання 23 вересня.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
20 вересня, 10:00 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.