Обленерго просить перевести роботу підприємств у нічний час

Обленерго просить перевести роботу підприємств у нічний час

Полтавська область може споживати лише трохи більше, ніж 50% від тієї потужності, яку використовувала у звичайному режимі. Тож енергетики просять керівників підприємств перевести роботу компаній у нічний час. Про це інформує АТ «Полтаваобленерго».

До 23 листопада, коли були масштабні ракетні обстріли, АТ «Полтаваобленерго» застосовувало по області графік погодинних відключень (ГПВ). Але після обстрілів, НЕК «Укренерго» доводить до операторів системи розподілу (обленерго) обмеження по потужності для всіх областей. Тому, починаючи з 24 листопада, у першу чергу, електроенергія подається у військові частини, об’єктам критичної інфраструктури (КП «Полтававодоканал», лікарні тощо), соціально значимим об’єктам (хлібозаводи), побутовим споживачам. Але частина підприємств до цього часу залишається без електроенергії.

«У зв’язку з тим, що наразі НЕК «Укренерго» обмежує Полтавщину по потужності, область може споживати лише трохи більше, ніж 50% від тієї потужності, яку вона використовувала в  звичайному режимі. АТ «Полтаваобленерго» звертається до керівників підприємств із проханням — поставтеся до ситуації, яка склалася, з розумінням і за можливості  переведіть роботу компанії на нічний час», — йдеться в  повідомленні.

30 листопада 2022, 18:23 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.