«Лідери» здобули срібло всеукраїнських змагань

У другій половині грудня в Горішніх Плавнях проходив Всеукраїнський турнір із футзалу «Промінь мрії CUP».

Із 14 по 16 грудня учасниками змагань стали юні спортсмени 2010 року народження.

Кобеляцьку дитячо-юнацьку спортивну школу в турнірі представляли вихованці Віктора Білорибця. Крім кобеляцького «Лідера», у змаганнях взяли участь ще 9 команд. Учасники були розділені на дві підгрупи. «Лідерам» у підгрупі протистояли горішньоплавнівський «Гірник Спорт», полтавська «Ворскла-2», кременчуцький «Ягуар», галещинський спортклуб «Геологія».

Згідно регламенту турніру, матчі проходили протягом трьох днів. Кожна команда відіграла в день по два поєдинки. 14 грудня кобеляцький «Лідер» виграв у кременчуцького «Ягуара» з результатом 3:0. У другому поєдинку наші футзалісти здолали СК «Геологію» — 5:1. Наступного дня вихованці Віктора Білорибця «в суху» переграли полтавську «Ворсклу» з рахунком — 4:0. Та в грі з господарями турніру кобелячани поступилися 0:1.

За підсумками проведених матчів, кобеляцький «Лідер» здобув перше місце у своїй групі, за що отримав можливість зіграти у півфіналі. У цій грі «лідерам» протистояла кропивницька «Зірочка». Кобелячани перемогли з мінімальною перевагою — 1:0 та вийшли у фінал турніру.

У підсумковому поєдинку змагань на полі зустрілися «Лідер» і «Ворскла-1», де перемогу святкували полтавці.

Кращим гравцем змагань став Ярослав Малека, а кращим воротарем — Іван Гуєвський.

«Лідери» Сергія Калитки теж у призерах

Уже наступного тижня Горішні Плавні приймали учасників турніру «Промінь мрії CUP» 2014 року народження.

Усього на участь у чемпіонаті подали заявку сім команд: місцеві «Гірник Спорт» та «Гірник Спорт-2», полтавські «Ворскла-1» та «Ворскла-2», кременчуцькі «Нафтохімік» та «Кремінь», кобеляцький «Лідер» (тренер Сергій Калитка). Для визначення переможця турніру колективи зіграли по колу.

У стартовий день змагань «лідери» поступилися горішньоплавнівському «Гірник Спорт» — 2:6, а слідом виграли 6:1 у команди «Кремінь». Наступного дня команда Сергія Калитки виграла в «Гірник Спорт-2» — 4:0 та у «Ворскли-2» — 4:1.

У підсумковий день всеукраїнського турніру кобелячани внічию завершили матч із «Ворсклою-1» — 2:2, а потім виграли у «Нафтохіміка» — 5:0.

Як результат, кобеляцький «Лідер» здобув друге місце змагань.

Як відзначив тренер «лідерів», усі команди-суперники грають у Чемпіонаті України з футболу.

Кращим захисником змагань був обраний Єгор Яценко, нападником — Ілля Сплавський, гравцем — Нікіта Калитка.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»