«Нива» для білицьких військових

«Нива» для  білицьких військових

Працівники Білицької селищної ради передали чергове авто для земляків-військовослужбовців.

Наприкінці жовтня минулого року редакція повідомляла, що працівники Білицької селищної ради придбали на прохання земляка, який воює проти російських загарбників на Донецькому напрямку, автомобіль підвищеної прохідності «Нива». Кошти на закупівлю автівки жителі громади зібрали на благодійних ярмарках, що проходили в різних населених пунктах Білицької ОТГ.

12 січня представники громадської організації «Громада. Інвестиції. Розвиток» на чолі з головою ГО Валерієм Буряком передали черговий автомобіль «Нива» на фронт. Цього разу автівка поїхала теж на Донеччину. Її у військову частину, де служать мешканці Білицької громади, доставила волонтер Олена Пастернак.

Як розповів заступник голови селищної ради Ігор Федь, автомобіль 2011 року випуску придбали за кошти, зібрані під час останнього ярмарку в Біликах, та громадської організації.

Також разом із автомобілем військовослужбовцям передали мастила для бензопили, металеві скоби, плівки та інші матеріали, необхідні для укріплення й утеплення бліндажів.

Тож, уже 13 січня земляки смакували гостинцями з Біликів.

До речі, у середині грудня місцева волонтерка Олена Пастернак доправляла гуманітарну допомогу нашим захисникам, які воюють на Бахмутському напрямку.

Завдяки співпраці між ГО «Громада. Інвестиції. Розвиток», волонтерів, керівництва громади, працівників бюджетної сфери та підприємців, самих військовослужбовців було придбано і оперативно доставлено автомобіль Nissan Navarа, мікроавтобус Volkswagen T4, два монокуляри, дизельний генератор.

Узагалі ж, за сприяння Білицької селищної ради Збройним Силам України направили 11 автомобілів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.