Проднабори від новосанжарських підприємців

Проднабори від новосанжарських підприємців

Отримуватиме селищна рада від місцевих товаровиробників і аграріїв.

У листопаді минулого року новосанжарські підприємці й сільгоспвиробники взяли участь у конкурсі міні-грантів «Незалежність». Його проводила благодійна організація «Благодійний фонд «Повір у себе». Підтримку організаторам надали банк ДЕГ (Німеччина) та агропромисловий холдинг «Астарта-Київ», повідомляє прес-служба Новосанжарської селищної ради.

Конкурс проводився з метою забезпечення громад-учасниць продуктами харчування шляхом стимулювання місцевої економіки, створення локального малого виробництва, покращення економічного благополуччя вразливих категорій мешканців громад, із включенням та інтеграцією в локальну економічну діяльність, а також забезпечення продовольчої безпеки в умовах війни та післявоєнного відновлення країни.

У результаті, новосанжарці здобули перемогу в конкурсі.

Директор товариства «Хвилясті» Лариса Передерій та голова правління сімейного фермерського господарства «Пісковий» Сергій Пісковий отримали професійне обладнання для розвитку своїх бізнесів на суму 12 000 євро кожному.

Працівники Новосанжарської селищної ради готували підприємців до участі в конкурсі.

Днями селищний голова Геннадій Супрун підписав договори з Ларисою Передерій та Сергієм Пісковим на благодійну допомогу в продовольчий банк Новосанжарської громади.

Згідно з умовами конкурсу, підприємці протягом дванадцяти місяців передаватимуть продукти харчування (10% від вартості обладнання) у селищну раду для формування продуктових наборів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
3 лютого, 13:38 | Нові Cанжари | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.