Кобелячани зібрали гроші на тепловізор, дальномір і Starlink для земляків, які воюють проти окупантів

Кобелячани зібрали гроші на тепловізор, дальномір і Starlink для земляків, які воюють проти окупантів

Волонтери ГО "Кобеляки допоможуть" здійснили чергову поїздку на Схід. Цього разу везли дуже велику кількість овочів та фруктів, випічки, заморожені страви: голубці, котлети, тюфтєлі, галушки, сало; засоби гігієни, білизну, шкарпетки, газовані напої та ін. А головне - це необхідні прилади, на які було організовано збір і дякуючи небайдужим людям, швидко його завершено!

Олена Білаш, член ГО «Кобеляки допоможуть», розповіла, що уже передано на фронт Старлінк, Дальномір і Тепловізор для наших земляків! Величезне «ДЯКУЄМО» усім, хто поруч, усім, хто долучається і організовує збір!!! Спасибі Мідянівка, Ганжівка, Золотарівка за активну участь в організації збору на дальномір для Кості Левченка! Жителям громади Леваневське, Павлівка, Самарщина та друзям Кості Ступенка, якому зібрали на тепловізор! Небайдужим землякам військового, особливо Бродщина і Василівка, Юрія Прокоф'єва за швидкий збір на Старлінк!

Волонтери висловлюють подяку в зборі поїздки активним помічникам з сіл Павлівка,Самарщина, Леваневське (товченики, яйця); дівчата з Бережнівки - Буряк Ліда і Білан Таня - котлети (допомогла Юлія Джуян, яка стала спонсором у придбанні м’яса); Канави (котлети, овочі, газовані напої, печиво, мед, яйця); Коваленківка, Шенгури, Лучки (багато випічки: пироги, рулети, пиріжки, хліб); Бутенки (печиво, здоба); Кобеляцький БДЮТ (круасани); Мартинець Люба і Горбань Світлана (голубці, перець); Бражко Світлана (налисники); Слав'янський Володимир (велика кількість сала); Срібний Сергій (солодкі газові напої і традиційно, безкоштовно - військовий одяг); Василенко Роман (набори ключів); Войт Олександр (по закупці водяний насос); м’ясні ряди: Ревека Яна, Крейс Ірина, Рибалко Олег; Панічевська Лариса (велика кількість компоту); Гончаренко Микола (зелень); Співак Любов (молочне).

Велика подяка землякам за донати у волонтерську скриньку! ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ!

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.