У Кобеляках — новий воєнком

У Кобеляках — новий воєнком

Минулого тижня в третьому відділі  Полтавського районного ТЦк і СП, у народі — військкомат, відбулися кадрові зміни. Петра Андрушка на посаді змінив  Віталій Кгаєвський.

Про можливі кадрові зміни у військкоматі стало відомо ще позаминулого тижня. Але вже згадуваний Віталій Кгаєвський, до якого ми звернулися за підтвердженням цієї інформації, утримався від коментарів.

Він пояснив:

— Ми — люди військові. І доки нам не доведений наказ, нічого не коментуємо. Буде наказ, передасть мені Петро Анатолійович справи, тоді й надамо інформацію для громадськості.

У понеділок, 18 вересня, Віталій Кгаєвський підтвердив, що він уже призначений начальником третього (Кобеляцького) відділу Полтавського районного ТЦк і СП.

Коротка довідка. Віталій Валерійович Кгаєвський, майор ЗСУ.  Народився у селищі Білики. Одружений. До призначення працював заступником  третього (Кобеляцького) відділу Полтавського районного ТЦк і СП. У 2015 році брав участь у бойових діях у  ході АТО. Після 24 лютого 2022  року неодноразово перебував у відрядженнях (воював) у зоні бойових дій російсько-української війни.

Із відомих причин Віталій Валерійович попросив утриматися від публікації його фото у пресі.

Щодо колишнього керівника військкомату Петра Андрушка, то він продовжує службу на території Козельщинської громади. За словами Віталія Кгаєвського, відбулася звичайна кадрова ротація.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
21 вересня 2023, 12:14 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.