Керівники Білицької громади прозвітували про свої доходи

Керівники Білицької громади прозвітували про свої доходи

У перші дні нового 2024 року подали свої декларації про майновий стан білицький селищний голова Микола Скрильник та його заступник Ігор Федь. А ось Сергій Петров прозвітував ще в березні 2023 року.

Судячи із декларації білицького селищного голови, Микола Скрильник протягом 2022 року отримав із бюджетів різного рівня майже мільйон гривень. А саме — його зарплата  як посадовця за рік склала 683 тисячі 228 гривень. Крім того, Миколі Володимировичу держава виплачувала ще й пенсію. За рік нарахували 223 тисячі 263 гривні. Як відомо, Микола Скрильник пішов на пенсію із досить високої посади в органах МВС, а тому розмір його пенсії високий, як для України.

У сумі Миколі Скрильнику нарахували за 2022-й рік більше, аніж 900 тисяч виплат. Безумовно, із цих грошей Микола Володимирович ще заплатив податки, тому «на руки» він отримав менше. У власності Миколи Скрильника автомобіль УАЗ 2010 «року народження», а от його дружина володіє кросовером NISSAN ROGUE 2017 року випуску.

Заступнику білицького селищного голови Ігорю Федю протягом 2022 року нарахували 433 тисячі 624 гривні зарплати, а його колезі Сергію Петрову —365 тисяч 616 гривень. Федь має у власності старенький Опель Вектра, а Петров — теж старенький Ланос.

А от дружина Ігоря Федя Юлія, як керівник фермерського господарства «Юліфей», орендує майже 16 гектарів землі. Дохід вона задекларувала в сумі 100 тисяч гривень. Гроші подружжя зберігає в банку. Причому — у валюті, причому — на рахунку дружини посадовця.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
12 січня, 17:58 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.