29 заходів та 68 нагород

29 заходів та 68 нагород

Із таким результатом завершили 2023 рік учасники театру танцю «ТТ Lighthouse». А ще під час благодійних заходів юні танцюристи зібрали для військових більше 66 000 гривень.

Ось і наступив новий, 2024, рік. А тому прийшов час підсумків, аналітики та обдумувань стосовно того, що вдалося, а чого не вдалося зробити, скільки було пройдено і зроблено. Ну і, звичайно, це час, коли потрібно думати, планувати, мріяти, ставити нові цілі й налаштовуватися на їх виконання.

Отож, невелика статистика колективу «ТТ Lighthouse», рік 2023.

По-перше, взяли участь у 29 концертних заходах:

  • 9 міських концертів (у яких діти люблять приймати участь і радувати своїх мамусь, татусів та рідних),
  • 8 авторських заходів (у яких відкривався весь потенціал дітей та збиралися кошти для підтримки наших захисників),
  • 9 конкурсів та фестивалів (на яких наші дітки змогли подивитися на інших виконавців з різних міст України; позмагалися із конкурентами; показали свій талант, свої уміння та навички; відвідали цікаві міста й мали змогу весело та з користю провести час),
  • 2 авторські хореографічні вистави (прем’єра останньої відбулася наприкінці грудня. Наші «Вартові Легенд» завжди готові захищати дитячі мрії, сни та надії на щасливе дитинство).

По-друге, загальна кількість нагород колективу складає 68 штук. Із них: 29 золотих нагород, 27 срібних, 11 бронзових та 1 гран-прі.
По-третє, проводилися благодійні заходи для підтримки Збройних Сил України. Загальна кількість коштів, які наші дітки своєю працею та талантом зібрали для захисників, складає 66 066 гривень.

Останній благодійний захід відбувся на прем’єрі нової вистави «Вартові легенд», де було зібрано 10 000 гривень (6800 гривень колектив передав для купівлі дизельного генератора для наших військових та допомогли повністю закрити збір; 3200 гривень передали нашим волонтерам, представниці громадської організації «Кобеляки допоможуть» Тетяні Вільховій, яка знає, що потрібно нашим військовим першочергово).

Велику подяку хотілося б виразити:

  • усім батькам наших маленьких артистів (без вас ми б не змогли це зробити),
  • адміністрації та працівникам закладу «Lounge-bar FABRIKA»,
  • усім, хто допомагав нам реалізовувати проєкти (це і наші швеї, наш звукооператор, наші перевізники, постачальники тканини і багато інших),
  • глядачам, велика вдячність за те, що приходите і підтримуєте нашу творчість,

Ну і, звичайно, окрема велика подяка артистам нашого колективу.

Що ж буде далі?

У новому році будуть проєкти, цілі, конкурси та фестивалі, вистави і багато-багато талановитих дітей, які обожнюють мріяти, танцювати, творити і витворяти попри все…

Тож, до нових зустрічей в наступних серіях серіалу під назвою «Театр-Танцю Lighthouse,  місто Кобеляки».


Автор: Максим ЯКИМЕНКО, керівник «ТТ Lighthouse»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.