Олександр Волошин став «першорозрядником»

Олександр Волошин став «першорозрядником»

Юний пауерліфтер тренується у викладача Юрія Стрюка.

Нещодавно 37 спортсменам із Полтавщини було присвоєне звання «Кандидата в майстри спорту України» та І-ий спортивний розряд. Відповідний наказ підписала начальниця Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації Марина Трохименко.

До числа розрядників увійшли спортсмени, які займаються боксом, дзюдо, стрільбою з лука, велосипедним спортом, військово-спортивним багатоборством, гирьовим спортом, легкою атлетикою, греко-римською боротьбою, шашками, пауерліфтингом, фрі-файтом та гирьовим спортом.

Згідно з документом, перший спортивний розряд присвоєно пауерліфтеру Олександру Волошину, який представляє Новосанжарську дитячо-юнацьку спортивну школу. Тренується Олександр у Юрія Стрюка.

Новосанжарський спортсмен став «першорозрядником» завдяки результатам, які він продемонстрував на Кубку Полтавської області з класичного пауерліфтингу. Спортсмени всіх вікових груп змагалися в жимі лежачи та класичному жимі лежачи.

Олександр змагався в категорії до 59 кілограмів. Із результатом 70 кілограмів пауерліфтер посів друге місце.

Нагадаємо, що в листопаді 2022-го року Саша дебютував у обласних кубкових змаганнях, що проходили в Полтаві. Після виступу юного спортсмена його тренер Юрій Стрюк відзначав, що пауерліфтер вразив навіть суддів. Адже в категорії 49 кілограмів він присів із вагою 90 кілограмів, виконав жим лежачи — 55 кілограмів і тягу — 115 кілограмів.  У свої 12 років Саша посів перше місце та виконав другий «дорослий» спортивний розряд.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.