Оновлені «Дзвінкі голоси» з вірою в Перемогу!

Оновлені «Дзвінкі голоси» з вірою в Перемогу!

Саме під таким девізом організатори вирішили провести щорічний дитячий вокальний конкурс, який свого часу на півдорозі обірвала війна. Незважаючи на складнощі, пов’язані з воєнними діями на нашій землі, організатори  все ж вирішили дати цього року  можливість талановитим дітям відволіктися від реалій сучасного життя і проявити свої співацькі таланти на сцені конкурсу.

Наголошуємо, що фестиваль відбудеться як благодійний захід. Замість грошових винагород переможці та учасники конкурсу отримають кубки, дипломи та пам’ятні сувеніри від оргкомітету та журі. Кошти, зібрані протягом конкурсних днів та Гала-концерту, будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

А тепер про правила конкурсу. Відбірковий етап стартує традиційно в стінах Руденківського ліцею. Ми чекаємо всіх бажаючих взяти участь 6 лютого о 14 годині в актовій залі.

Нагадуємо, що до конкурсу допускаються діти від 8 до 18 років:

  • 8-12 років — молодша вікова група,
  • 12-18 — старша вікова категорія.

У рамках відбіркового етапу кожен учасник має заспівати одну будь-яку пісню українською чи іноземною мовою (крім російської). Оргкомітет відбере кращі виступи та оголосить список учасників, допущених до основного змагання.

Перший конкурсний день відбудеться 16 лютого о 16 годині на базі Руденківського ЦКД.

У першому турі, 16 лютого, учасники молодшої вікової групи співатимуть:

  • пісню про Україну,
  • пісню з дитячого репертуару відповідно до віку конкурсанта.

Учасники старшої вікової категорії співатимуть :

  • патріотичну пісню українською мовою,
  • хіт ХХ-го століття (будь-якою мовою, крім російської).

Цього ж вечора визначаться вокальні дуети членів журі та старших конкурсантів, а молодші учасники отримають текст і фонограму спільної пісні.

Другий конкурсний день відбудеться 1 березня. Цього вечора глядачі й члени журі почують  у виконанні  молодших учасників саундтрек із мультфільма чи кінофільма, а старші конкурсанти заспівають тренди ХХІ-го століття. А також нас чекає захоплюючий майстер-клас від команди журі.

Заключний Гала-концерт плануємо провести 15 березня о 17 годині в стінах Новосанжарського ЦКД.

Запрошуємо до співпраці меценатів та поціновувачів дитячого мистецтва в якості спонсорів організації фестивалю.

Тож чекаємо юних співаків на нашій сцені. Заявки для участі в конкурсі приймаються за номером (050)023-45-58, на електронну скриньку [email protected] до 6 лютого включно.

До зустрічі на сцені «Дзвінких голосів»!


Автор: Олена МОСТОВА

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.