«Літератори» відзначили чергову річницю

«Літератори» відзначили чергову річницю

Минулої п’ятниці члени літературної громадської організації зібралися на день народження власної спілки.

Літературна зустріч під назвою «Залюблені у слово», присвячена 13-ій річниці створення  «Літератора», відбулася в читальному залі Кобеляцької публічної бібліотеки.

Крім учасників громадської організації, на захід зібралися поціновувачі літературного слова. Ведучими творчої зустрічі були працівники книгозбірні.  
Вітальні слова та музичні композиції для винуватців свята підготували артисти Кобеляцького центру культури і дозвілля. Також «літераторів» поздоровила начальниця Відділу культури, туризму, молоді і спорту міськради Валентина Пелюхня.

Далі перед колегами виступив голова об`єднання «Літератор» Леонід Митько. Він повідомив, що сьогодні отримував вітання від любителів літературного слова не лише з Полтавщини, а й зі столиці.

— За 13 років роботи «літератори» підготували й видали 121 книгу. Це плід нашої роботи. Різножанрова література: поезія, проза, краєзнавчі праці. Дякую за плідну роботу усім, хто в залі, і тим, хто з різних причин не зумів прийти на літературний захід. Окрема подяка працівникам бібліотеки, музею. Відділу культури, депутатському корпусу, керівництву громади, — сказав Леонід Митько.

Після виступу голови «Літератора», місцеві письменники читали власні вірші, ділилися спогадами та враженнями про роботу громадської організації. А на завершення присутні поласували смачним тортом.

Автор: Олександр ДІДЕНКО

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.