По Фесюрі й Копельцю відкрите кримінальне провадження

По Фесюрі й Копельцю відкрите кримінальне провадження

Кримінальну справу будуть розслідувати по факту можливої підробки документів щодо позбавлення депутатських мандатів депутатів Кобеляцької міської ради Віктора Фесюри та Олександра Копельця-молодшого.

У минулому номері ми повідомляли про те, що нібито із Києва, з центрального органу політичної партії  «Наш край»,  надійшли документи, згідно із якими достроково позбавляють депутатського мандату  Віктора Фесюру та Олександра Копельця-молодшого.

З цього приводу своє рішення мала прийняти місцева виборча комісія. Але засідання цього уповноваженого органу не відбулося через відсутність кворуму. Тобто члени комісії просто не зібралися на засідання.

А вже в понеділок,  25 березня,  стало відомо, що історія з позбавленням депутатів мандатів отримала своє продовження.

Членів виборчої комісії почали викликати на допит у місцеве відділення поліції. Адже було відкрите кримінальне провадження по факту можливої підробки документів. Тобто слідчий буде перевіряти, чи дійсно партійне керівництво відкликало згаданих депутатів.

Хтось із цього приводу написав у поліцію відповідну заяву.

Звичайно, дуже малоймовірним є варіант, що саме члени кобеляцької виборчої комісії підробили документи. Адже більшість із них ще не встигли й побачити, хто і на яких підставах позбавляє земляків депутатства.

Варіант із тим, що документи про відкликання були сфальшовані десь на рівні Києва чи Полтави, видається більш реалістичним.

Але є ще й третій варіант. Можливо, саме таким чином депутати чи їх група підтримки намагаються банально затягти час і не дати можливості виборчій комісії позбавити їх мандатів. А доки кримінальне провадження розглядатимуть, домовитися із вищим партійним керівництвом про те, щоб їх не позбавляли депутатства.

Якщо ж документи були дійсно сфальшовані і винного в цьому знайдуть, а це — майже на рівні фантастики, то такій людині не позаздриш. Відповідальність за підробку досить  сувора. Можна «загриміти»  за ґрати  на п’ять років.


Автор: Ігор Філоненко
28 березня, 12:20 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.