У Кобеляках розпочали ямковий ремонт доріг

У Кобеляках розпочали ямковий ремонт доріг

У місті Кобеляки розпочався ямковий ремонт вуличної інфраструктури. На ці роботи з міського бюджету було виділено 2,5 мільйона гривень. Ініціатива спрямована на покращення стану доріг та забезпечення комфортних умов.

Як повідомили у пресслужбі Кобеляцької міської ради, метою ремонтних робіт є фрезерування, усунення ям і пошкоджень дорожнього покриття на основних вулицях міста. Це включає в себе не лише заповнення ям, а й ремонт ділянок з вираженими деформаціями, що дозволить підвищити безпеку дорожнього руху та зберегти автотранспортну техніку в гарному стані.

Ремонт здійснюватиметься під контролем місцевих органів влади для забезпечення ефективного використання бюджетних коштів і досягнення якісного результату.

Ремонт проведуть на ділянках, які найбільше цього потребують, зокрема, на вулицях: Полтавська, Тараса Шевченка, Мільйонна, Дніпровська, Захисників України (колишня 1 Травня), Юр'ївська, Музична, Миколи Касьяна та площа Перемоги. Загалом ремонту підлягає 1 187,5 квадратних метрів дорожнього покриття.

Як стверджують у міській раді, це лише перший етап ямкового ремонту. Наступними будуть інші ділянки, які будуть оглянуті, складені відповідні акти та проведені тендери.

24 червня, 12:58 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.