За три роки Червоний Хрест надав Кобелякам уже 8 генераторів

За три роки Червоний Хрест надав Кобелякам уже 8 генераторів

Кобеляцька громада знову отримала важливу підтримку. Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала Шенгурівському старостату два генератори потужністю 15 кВт, а також один генератор Кобеляцькій гімназії №3.

Генератори, що отримав Шенгурівський старостат, забезпечать безперебійну роботу артезіанських свердловин у селах Шенгури та Правобережна Сокілка, повідомили в Кобеляцькій міській раді.

Кобеляцька гімназія №3 отримала генератор меншої потужності для забезпечення потреб навчального закладу. Це дасть можливість підтримувати стабільні умови для навчання навіть у складних ситуаціях.

Взагалі, за весь період війни завдяки  підтримці Червоного Хреста Кобеляцька громада отримала вже вісім сучасних електрогенераторів потужністю від 10 до 30 кіловат. У основному вони встановлені в навчальних закладах. А комунальники в разі потреби будуть використовувати альтернативні джерела енергії, якими є генератори для забезпечення роботи артсвердловин, аби в періоди знеструмлення не було перебоїв із водопостачанням.

Вікторія Омельяненко говорить:

— Генератори — це лише частина гуманітарної підтримки і допомоги з боку Червоного Хреста. Чого ми тільки не привозили в Кобеляки і не роздавали медикам та громадянам, які потрапили в скруту. Тут і побутова техніка, і медичні засоби, і посуд, і білизна. Значення цієї допомоги інколи просто неможливо переоцінити. Адже внаслідок війни деякі люди втрачають буквально все. І без підтримки не можуть обійтися.

Навіть по найскромніших підрахунках, загальна вартість всіх генераторів, які надав громаді Червоний Хрест, перевищує 1.5 мільйона гривень.


Автор: Ігор Філоненко
18 травня, 12:35 | Кобеляки | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.