На Полтавщині викрито зловживання під час ремонту сектора для поховань захисників України: збитки понад 4 мільйони гривень
Начальника комунального підприємства та директора приватного товариства підозрюють у зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами під час проведення робіт на території Затуринського кладовища в Полтавській громаді.
Про це повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
За попередніми даними слідства, під час розробки проєктної документації на ремонт сектора поховань військовослужбовців, керівник комунального підприємства погодив завищені ціни на будівельні матеріали. У результаті, підрядне товариство безпідставно отримало понад 4 мільйони гривень з місцевого бюджету.
Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру. Одному з них суд вже обрав запобіжний захід – тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 244 тисячі гривень. Щодо другого підозрюваного – вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури розслідуються кримінальні провадження, відкриті за частиною 2 статті 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та частиною 5 статті 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану). Тривають слідчі дії.
Слідчі дії тривають.
Додати коментар