Полтавчанина судитимуть за зберігання та збут наркотиків в особливо великих розмірах

Полтавчанина судитимуть за зберігання та збут наркотиків в особливо великих розмірах

Прокурори Полтавської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт щодо 28-річного жителя Полтави. Його підозрюють у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах, а також у спричиненні умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості (ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 122 КК України).

Як повідомили у прокуратурі, на початку 2025 року чоловік отримав через месенджер «Телеграм» пропозицію співпраці, пов’язаної з незаконним збутом наркотиків у Полтаві. Після отримання «товару» він фасував його вдома, маскуючи заборонені речовини у солодощах – зокрема в печиві та цукерках.

Під час обшуку в помешканні обвинуваченого правоохоронці вилучили понад 55 грамів особливо небезпечних психотропних речовин («солі»), більше 650 грамів канабісу та майже 40 грамів галюциногенних грибів. Окрім цього, встановлено, що у квітні цього року чоловік побив місцевого мешканця, який запідозрив його у протиправній діяльності.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні – Полтавське РУП та УБН ГУНП в Полтавській області.





29 серпня, 16:14 | Пирятин | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.