На Полтавщині до суду скеровано обвинувальний акт щодо трьох чоловіків за незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів
Прокурори Полтавської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно трьох місцевих жителів, яких обвинувачують у незаконному виготовленні та збуті підакцизних товарів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України).
За даними слідства, упродовж 2024–2025 років чоловіки у центрі Полтави протиправно виготовляли рідини для електронних сигарет. Контрафактну продукцію вони реалізовували мешканцям різних областей України через Інтернет, а доставку здійснювали у поштових відправленнях.
Під час обшуків за місцями проживання полтавців та у приміщенні, де відбувалося виробництво, правоохоронці вилучили сировину, обладнання, пластикові флакони та фасовки з різними рідинами — загалом понад 4 тисячі штук, а також документи фінансово-господарської діяльності.
Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали ТУ БЕБ та УСБУ в Полтавській області.


Додати коментар