Нетверезий водій у Лохвиці після ДТП намагався відкупитися від поліцейських
Вранці 12 січня у місті Лохвиця Миргородського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля Renault. Аварія трапилася на вулиці Героїв України, на місце події прибули патрульні поліцейські.
Під час оформлення адміністративних матеріалів правоохоронці помітили, що водій має явні ознаки алкогольного сп’яніння. Щоб уникнути відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані, чоловік запропонував поліцейським неправомірну вигоду.
Як повідомляє Миргородський районний відділ поліції, патрульні одразу попередили водія про кримінальну відповідальність за такі дії та викликали на місце слідчо-оперативну групу для документування правопорушення. Водієм виявився місцевий житель 1964 року народження.
За даним фактом слідчі Миргородського райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України — «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція статті передбачає штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років. Досудове розслідування триває.
Окрім цього, поліцейські склали на водія адміністративні матеріали за ст. 124 та ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У поліції наголошують: керування транспортними засобами у стані сп’яніння, як і спроби вплинути на дії правоохоронців, є грубими порушеннями закону та тягнуть за собою сувору юридичну відповідальність.


Додати коментар