Поліція розшукує 48-річного мешканця Полтавського району Олександра Короткова

Поліція розшукує 48-річного мешканця Полтавського району Олександра Короткова

Працівники відділу №2 (Полтавський район) Полтавського райуправління поліції встановлюють місцезнаходження безвісти зниклого жителя села Тахтаулове Полтавського району Олександра Валерійовича Короткова. За словами рідних, чоловік 10 лютого перебував у районі центрального ринку у Полтаві. Нині його місце перебування невідоме.

Прикмети чоловіка: на вигляд 45-50 років, зріст 180 см, худорлявої статури, волосся темне коротке, очі карі. На лівій руці та грудях має татуювання у вигляді «Змії». Також має шрам на правій руці.

Був одягнений у синьо-сіру куртку та чорний спортивний костюм.

Якщо вам відома інформація, що допоможе пришвидшити розшук Олександра Короткова, поліція просить негайно повідомити її до відділу №2 (Полтавський район) Полтавського райуправління поліції за телефонами: (050) 407-43-71, (099) 485-50-02, (099) 044-73-79 або 102.


Автор: Відділ комунікації поліції Полтавської області
11 лютого, 17:49 | Полтава | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.