Анатолій Богомаз загинув на Сумщині
Більше року рідні вірили в повернення жителя Кобеляцької громади.
Минулий четвер мешканці Орлика і всієї ОТГ попрощалися із військовослужбовцем Анатолієм Богомазом. Провести в останню путь Героя зібралися рідні, друзі, односельці, працівники міської ради, військові.
Анатолій Богомаз народився 7 листопада 1977 року в Орлику. Закінчивши місцеву школи, Анатолій почав працювати в сільському господарстві.
До лав Збройних Сил України чоловік був призваний 3 лютого 2023 року. Проходив службу на посаді солдата-такелажника евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону.

28 березня минулого року Анатолій загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині, у районі населеного пункту Журавка. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. На жаль, найгірші побоювання підтвердилися.
У військового залишилися дружина, двоє синів, мати.


Додати коментар