Анатолій Богомаз загинув на Сумщині

Анатолій Богомаз загинув на Сумщині

Більше року рідні вірили в повернення жителя Кобеляцької громади.

Минулий четвер мешканці Орлика і всієї ОТГ попрощалися із військовослужбовцем Анатолієм Богомазом. Провести в останню путь Героя зібралися рідні, друзі, односельці, працівники міської ради, військові.

Анатолій Богомаз народився 7 листопада 1977 року в Орлику. Закінчивши місцеву школи, Анатолій почав працювати в сільському господарстві. 
До лав Збройних Сил України чоловік був призваний 3 лютого 2023 року. Проходив службу на посаді солдата-такелажника евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону.

28 березня минулого року Анатолій загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині, у районі населеного пункту Журавка. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. На жаль, найгірші побоювання підтвердилися.

У військового залишилися дружина, двоє синів, мати.


Автор: Олександр Діденко
сьогодні, 18:50 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.