Продукти, через які хочеться їсти знову і знову

Йогурт зі зниженою жирністю. Найпідступніший в списку продуктів, які підвищують апетит. Низький вміст жиру не дає можливості шлунку попрацювати над переварюванням йогурту, і продукт рухається далі, звільняючи місця для нової, додаткової порції. Високий рівень цукру в складі доповнює короткочасний ефект насичення підвищенням глюкози, створюючи хибне відчуття ситості. Через короткий час таке ж різке падіння глюкози призводить до гострого відчуття голоду.

Яблука — один із кращих дієтичних фруктів, який представляє справжню небезпеку для людей, які худнуть. Подразнення, що створюють в шлунку яблука, підсилює вироблення шлункового соку, а разом з ним — і апетит. Перекус яблуком може призвести до серйозного переїдання.

Жувальна гумка. Як і з яблуками, відбувається стимуляція і підвищене вироблення шлункового соку при тривалому жуванні. І як наслідок, потреба в їжі. Жування гумки слід обмежувати 1-2 хвилинами.

Готові продукти зі смаковими підсилювачами. Мода на підсилювачі прийшла з Китаю, де звичайні продукти для додання їм особливого смаку, або з метою змінити смак, готували з добавкою глутамат натрію. Сьогодні майже всі готові продукти містять такий підсилювач, який підвищує апетит і змушує знову повертатися до прийому їжі.

Алкогольні напої. Спиртні напої активно впливають на вироблення шлункового соку, завдяки цьому з кожним випитим келихом зростає апетит.

Поділитися:
29 липня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.